Skocz do zawartości
Pawlo

Bunner e-chomik!!

Rekomendowane odpowiedzi

Chomikomaniaczko No pewnie że możesz sobie dać go do sygnatury, zresztą po to jest :)

Megamenie niewiem o jakie błędy ci chodzi bo nic nie zauważyłem ?? :think

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważyłam jeden błąd.

WEDŹ i zobacz. WEDŹ, nie WEJDŹ :)

Zawsze trzeba wnikliwie przeglądać takie rzeczy...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zastrzegam sobie prawa AUTORSKIE ;)

Jakie prawa autorskie? Pytałeś się może Mike'a czy możesz wykorzystać jego pracę? Bo jeśli nie to niestety żadnych twoich praw autorskich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pawlo napisał:

zastrzegam sobie prawa AUTORSKIE birgin

Jakie prawa autorskie? Pytałeś się może Mike'a czy możesz wykorzystać jego pracę? Bo jeśli nie to niestety żadnych twoich praw autorskich nie ma.

O lol dwa. Racja, Trish. Jakie ty tu masz prawa autorskie? Skopiowałeś (i wg mnie beznadziejnie, taki kawałek loga jest okropny, w ogóle jakiś niewycięty dobrze, bez ramki, tylko taki goły beznadziejny) tylko czyjąś (czyt. Mike'a) grafikę i zadowolony jesteś jaki to nie zdolny jesteś. Gdybyś zrobił coś swojego, i gdyby to prezentowało jakiś poziom (bo mi się to niestety nie podoba, i jest BANNER, nie BUNNER, litości), a nie takie byle co. Ogólnie banner strasznie słabiutki, zastrzegaj sobie nie swoje prawa autorskie, ale niestety wątpie by ktoś chciał brać ten twój bAnner.

Nerwa mi zruszyłeś po biologii przedpołudniowej. Niedobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pawlo, Pawlo... Tak, wykorzystałeś pracę Mike'a i zastrzegasz sobie praw autorskich... Nie, no trzymajcie mnie... Po pierwsze: przydałaby się ramka, po drugie: jeżeli coś piszesz, to rób to estetycznie i zamiast "! ! ! !" wykrzykników dawaj "! ! !"... Takie drobnostki, ale... Już nie mówiąc o tym, że robisz błędy :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ja... przecież tam była minka " ;) " . to znaczy że żartowałem

Ale jak chcecie to moge to poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi