Skocz do zawartości
Angelo

Advice'Chamster - '23.10-06.11'

Rekomendowane odpowiedzi

§3. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o mało znanych gatunkach chomików.

To znaczy, że oceniana będzie ilość poprawnych informacji przez Was dostarczona. Jak również "jakość" tekstu - styl, ortografia, umiejętność dobierania słów (jak w każdym tekście), ogółem jakość przekazu.

Jeśli powyższe stwierdzenia będą spełnione, to czy napiszesz fraszkę, dytyramb, czy będziesz pisać referat, czy to z rymami męskimi, czy użyjesz anapestu - nie ma różnicy. Będziemy się cieszyć piękną pracą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno z połowa aktywnych forumowiczów będzie, czyli szanse są jak jeden do liczby osób biorących udział... Ale tak naprawdę to Ci co są kreatywni na pewno mają szanse, czyli ja nie mam żadnych szans. ;C ;C ;C roftl roftl roftl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wierzcie w siebie! Ja nawet w tym konkursie urodzinowym wierzyłam, choć mnóstwo osób brało udział! :))

I teraz mam nadzieje, nikłe ale mam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam chrapkę na to 80zł xD

Nie no, jestem w trakcie pisania, wczoraj troche napsiałąm, ale cos mi pierwszy akapit nie wyszedł xD

§6. Wyniki pierwszej edycji zostaną ogłoszone 9 listopada 2007.

A o co chodzi z tą 'piersza edycją'?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewcia nie będę Cię odsyłała do linku ale powiem:

I miejsce zdobyła Ridareta, a II Marta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi