Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, jak co jesienną sobotę, poszłam zbierać orzechy na moim podwórku. Już tydzień temu uciekł mi Misio, ale nie wiedziałam, że zobaczę to co się stało... Ojciec 11 małych chomiczków... Brat i "mąż" Misi... Nie wierzyłam w to co się stało... Zacznę od początku... Zbierałam orzechy i nagle... Zobaczyłam coś w rodzaju kreta... Ale coś mniejszego... Miało pyszczek... Nosek... Wąsiki... Nie... To nie może być prawda!!! To była... Muszę to powiedzieć... GŁÓWKA MOJEGO MISIAAA!!! Kot zjadł widocznie jego tułów i zostaswił główkę... Misio spoczywa teraz w swoim własnym grobku... To było straszne... Krew... Odcięta główka... ;C ;C ;C ;C ;C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:(( Na pewno to było straszne... Współczuję... Ale powiedz mi-jakim sposobem uciekł? I ile czasu go nie było?

(*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boże, to musiało być straszne... Sama świadomość tego że jakiś głupi kot zjadł twojego najlepszego przyjaciela. Naprawdę bardzo ci współczuje i niech Misio spoczywa w pokoju [*][*][*] ;C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

współczuje.. jakbym takie coś widziała to bym o tym ciągle myślała...... niezła trauma, bardzo przykre doświadczenie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ohh. To naprawdę przykre co się stało. Ale może te małe będą podobne do swojego tatusia. Współczuję Ci bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi