Skocz do zawartości
Chomimaniaczka

Do użytkowników forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Do starszych:

Nie skarżcie się na nowych użytkowników, że odkopują stare tematy... Co niektórzy starsi piszą np.:

Nie zakładaj tematu, który był wcześniej. Zobacz czy taki temat już był, a jeśli tak to przeczytaj go.

Nic więc dziwnego, że użytkownik, który przeczytał temat chce w nim odpisać. Nawet nie przypuszcza, że w tym momencie odkopuje temat...

Do nowszych:

Jak już powyżej napisałam, starsi użytkownicy często piszą, żebyście przeczytali temat który już był, a nie zakładali nowy... Mają rację. Wy możecie przeczytać zaistniały już temat, ale nie znaczy to, że musicie od razu w nim odpowiedzieć! Wiecie teraz już, że robiąc tak odkopujecie stary temat.

Także i starsi i nowsi użytkownicy mają po trochę winy.

P.S. Oczywiście ja też się do tego zaliczam party

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla jasności:

Jeśli ktoś ma coś nowego do powiedzenia nawet w temacie z przed roku, to bez obaw, bo nie będzie oskarżany o odkopywanie starych tematów. Co innego jeśli ktoś napisze w temacie z np. stycznia gdzie wszystko już zostało powiedziane, post w stylu "właśnie zgadzam się, ja też tak zrobiłam". Takie coś nie ma sensu - i to jest odkopywanie.

Czasem nawet lepiej kontynuować stary niż zakładać kolejny taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja radzę poszukać inne tematy, gdzie ten "temat" był już przeze mnie poruszany :)

popieram Martę w 100% :) a zacytuję siebie z tego "tematu"

Zauważyłam ostatnio, że nie możemy dojść do porozumienia, odnośnie starych tematów.

Moje podejście do sprawy jest następujące:

1. Jeśli masz coś konkretnego do dodania do starego tematu - napisz to.

2. Jeśli masz do starego tematu dopisać "Tak, tak, macie rację" - nie pisz, zostaw jak jest.

Wyszukiwarka na forum służy do tego, aby znaleźć stare tematy, w nurtujących nas problemach. Jeśli chcemy tam coś dopisać, bardzo proszę - im bardziej treściwie, tym lepiej. Jeśli natomiast wystąpi drugi przypadek, post "spamerski" usunę, a temat zamknę.

Dawanie do starych tematów dobrych rozwiązań, które już dziesięciokrotnie zostały powiedziane, wydaje mi się również mijać z celem.

Wszelkie pytania i wątpliwości odnośnie tej sprawy piszcie tu, lub do mnie na pw

kaskas

niniejszym temat zamykam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...