Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy byłam w pewnym sklepie, kupiłam chomciowi pochylnię. Niestety, okazała się połamana i byłam zmuszona oddać ją z powrotem. Skleili oni ją, i znów jest w sprzedaży. Czy mogę ją kupić, czy nie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hm zalezy jakim klejem skleili.

jeżeli nieszkodliwym dla chomikow to tak, jeśli zwyklym klejem to lepiej niekupowac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc to mi się nie podoba to podejście do sprzedaży-jak uszkodzone to skleić i już? Heh, nie bardzo mi sie to podoba. Radzę poszukać zabawek w innym zoologu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewcia=)

To nie jest chyba porządny zoolog uszkodzone zabawki w sprzedaży? ?? !! Dla mnie to nie do pomyślenia :lip Lepiej nie kupuj tej zabawki, poszukaj jakieś innej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już bym po raz 2. nie kupiła tego samego.

U mnie kiedyś było tak, ż ekołowrotek był pęknięty i babka zaproponowała, ż emi obniży cenę, jednak nie o taki kołowrotek mi chodziło, jaki mi ona prezentowała.

Ja bym gdzies indziej kupiła a moze ktoś inny sie skusi na pęknięta zabawkę.

Kto już za nią uprzednio nie płacił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No a czasami tak jest że oni kleja zabawki bo myśla że znajdzie się ktoś kto nie zauważy tego .A odnośnie tematu to chyba każdy klej jest szkodliwy dla choma,prawda? ja miałam zepsutą drabinke klejem pachnacym ale Puszek nawet nie ruszył kleju.

błąd x4

Oj Ewcia, Ewcia...

(Marta)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście podejście sprzedawców jest skandaliczne ... powinni przecież odesłać towar do producenta a nie nabijać kogoś w butelkę.

Z moim podejściem (oczywiście nie musisz sie nim sugerować ;) ) zrezygnowałabym już z dalszych zakupów w tym zoologu i zakupiłabym zabawkę innej firmy ... :P

P.S. Mała rada do Ewci - przekopiuj słoneczko swojego posta do Worda i popraw błędy ... tak bardzo sie boję że dostaniesz kolejne ostrzeżenie i bana :((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to nie jest zoolog tylko taki sklep w którym są zabawki, papiernicze, higieniczne, spożywcze itp. Do innego pójść nie mogę, bo tylko tam sprzedają dla chomciów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jade niedługo na wieś i chce tam zrobić chomikowi drewnianą pochylnie(wiecia o co chodzi).

Małe pytanko.Jakieś rady jak i z czego dokładnie ją zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm.. nie wiem czy dobrze myśle ale najlepiej z drzewka owocowego ^^ hmm można pójść do sklepu zobaczyć jak ta pochylnia jest zrobiona i zrobić podobnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ewciu - Myślę, że żeby zrobić taką pochylnię, ktoś musi mieć do tego rękę.

W googlach jak wpiszesz huśtawka drewniana to wyskocza Ci strony (np. AkwaZoo). Wchodzisz tam i patrzysz na zdjecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam sie z chomcią

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:19 ]

właśnie ewciu ..też musisz kogoś do pomocy dorosłego bo przecież musisz mieć deseczki z których złożysz pochylnie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Musiałabyś poprosić o pomoc tatę, dziadka lub kogoś, bo raczej wątpię, że drzemie w tobie majster stolarz :) nie prościej kupić w sklepie i nie robić sobie problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh harpie_dragon pewnie że o wiele prościej party ale jaką mamy satysfakcje że sami zrobiliśmy coś dla chomcia a on z tego korzysta :) roftl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosta sprawa z pochylnią, szczerze mówiąc

Ewciu

idziesz do warzywniaka i prosisz, czy mogliby Ci dać jedną taką skrzynkę na owoce ze sklejki jak np tutaj

Dołączona grafika

Rozkładasz ją na części pierwsze - uważaj, żeby sobie zszywkami krzywdy nie zrobić. Jeśli wybrana deseczka będzie za szeroka, to takim nożem do tapet można ją przyciąć na odpowiednią szerokość|długość. Następnie przynosisz z lasu kawałek gałązki (na szerokość deseczki wyciągniętej ze skrzynki. Trzeba ją prawdopodobnie przypiłować. Ważne żeby gałązka była okrągła. Średnica minimum 2 cm. Potem jedno z drugim zbić dwoma gwoździami.

Dołączona grafika

Tyle.

Jeśli ktoś nie ma na tyle zdolności, lub boi się, że się pokaleczy, to jak już wszystkie narzędzia i materiały będą zgromadzone, można poprosić dorosłą osobę o pomoc. Wtedy w 20 minut pochylnia będzie gotowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie wiedziałem, że to takie proste :D Aż zrobię taką Kostce. Kurczę, szkoda, że nie mój temat, bo bym ci kaskas dał pochwałę.

(bo nie da się ich inaczej niż w swoim temacie dać, nie?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy do szyszek moge wsadzić nasionka?

I żeby chomik je jadł? Ja wiem, może mieć trudności z "wyciągnięciem" ich z szyszki i zjedzeniem. I jak jakaś byłaby ostrzejsza (te "listki") to mógłby się poranić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ewcia1912 fajny pomysł z ta szyszka -możesz powsadzać tam listki nasionka dni i słonecznika -kawałeczki serka -same smakołyki!!! dobry pomysł też takie coś zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi