Skocz do zawartości
nataloo

Kołowrotek. Czym przewlec pręty?

Czy przewlekanie kołowrotka papierem od drukarki to dobry pomysł?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

wymyśliłam coś super bo kupiłam chomcią kołowrotek ale one są małe i wypadają przez szczeliny to uciełam długi kawałek gazety i przepletłam między drucikami teraz chomcie szaleja na tym kołowrotku !!!!!!

jak myślicie to dobry pomysł ????

Masz taką opcję, przy wysyłaniu postu, która nazywa się "Pisownia". Sprawdza pisownię, jak może się domyśliłaś. A o kropki i duże literki powinnaś sama dbać. W końcu jesteś dużą dziewczynką? Aha, i byłoby mi miło, jakbyś używała mniejszej ilości wykrzykników i pytajników.

Sadystka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm, najlepiej kupic karuzele taka plastikowa gdzie lapki nie wpadaja, a co do tej co ty masz, to ja raczej obszywalem to materialem dookola :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozczaruję cię, Nataoo... Nie ty pierwsza wpadłaś na ten geniany pomysł :). Znajdziesz go na co drugiej stronie o chomikach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam plastkiowy kołowrotek. Następnym razem, jak zmienisz kolowrotek zaproponuję Ci kupić plastikowy kołowrotek, który nie ma pręcikow. Będzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Wczoraj zakupiłem moim pupilom :) (chomik i mysz ) Kołowrotek , ale zauwazyłem problem że szczebelki są minimalnie za szerokie i wpadają myszce w między nie nóżki :(. Chciałbym się doradzić czym wypełnić srodek aby te przerwy były mniejsze a kołowrotek dalej spełniał swoją funkcję :).

Pozdrawiam

sz4kal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki temat już był na forum. Możesz użyć tektury.

należy ją przeplatac poprzez szczebelki.

Ale najlepiej by było jakbyś kupił zabudowany kołowrotek :)

A może ten zakupiony da się wymienic na inny w tym sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

nic trudnego :)

zapewne wiesz co to sztywna koszulka na dokumenty :) taka folia zgrzana z lewej strony i na dole. To jest najlepszy material na takie cos (sam tak mam i jest cacy :D)

Teraz jak to zrobic:

bierzesz folie, przypasowujesz do kolowrotka, ucinasz odpowiednia szerokosc, dlugosc (ew 2 fragmenty) i przyklejasz tasma klejaca poczatek do jakiegos szczebelka. Teraz owijasz i koncowke doklejasz tasma do reszty zeby sie trzymalo. Ewentualnie gdzies na bokach tez doklej folie do kolowrotka.

Enjoy ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc. Co do wymiany to wyrzuciłem gdzieś paragon i będzie problem z reklamacją. Dzisiaj spróbuje przepleść kołowrotek tekturą :).

Pozdrawiam

sz4kal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Bardzo chciałabym się dowiedzieć, czy druciany kołowrotek można przewlec papierem od drukarki (czystym)? tak chciałam zrobić. A może trzeba kartonem? Może jeszcze czym innym? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że nie ma żadnych przeciwskazań party ... ale będzie to troszkę syzyfowa praca, bo chomcie bardzo szybko zniszczą Twoją robotę i będziesz musiała tak przewlekać w nieskończoność ...

Karton wydaje mi się ciut trwalszy ... ale ja osobiście jeden z moich kołowrotków przewlekłam bardzo rzadką żyłkową siateczką i chomcie są bardzo zadowolone ... nie wiem tylko czy bedziesz mieć w domu taki wynalazek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Papier do druki jest za słaby.Chomik stanie i papier sie rozwali.Przewlecz to materiałem .Moja kuzynka ma przewleczony materiałem i taki jest najleppszy.Ona "przyszyła" do kołowrotka materiał i chodzi bez szwanku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak już poprzedniczki napisały papier nie jest trwały -najlepszy pomysł to karton lub drucik -drucika na pewno nie zjedzą :P tylko żeby nie był zbyt cienki bo jak będzie to jednak może przegryźć i potem sie pokaleczyć .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mój miał taki papier pomiędzy piętrami na przejściu do pięterka i było w porządku... =) Tyle, że on nic nie gryzie, ani domku, ani kołowrotka. Zależy od chomika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lorianne

Próbowałam zwykłym papierem i okazał się do d. :think Był za lekki, chomik nadeptywał i papier się rozwalał. Najlepszy jest karton, lub np okładka z zeszytu. Coś mocniejszego od zwykłej kartki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lorianne

Eee... Nie za dużo roboty z przyszywaniem? Nie lepiej karton włożyć, albo po prostu kupić pełny kołowrotek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi