Skocz do zawartości
ewcia1912

Wstrząs mózgu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zachowuje sie chomik ze wtrząsem mózgu?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 14:23 ]

Ups prosze o p[rzeniesienie ,zły dział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomik ze wstrząsem mózgu? ...hmn... na pewno byłby oszołomiony i by sie nie ruszał i nie jadl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój miał przewróconą klatke z nim w środku.Póżniej latał po całej klatce bez celu.Uspokoił sie i śpi czy to wstrząds mózgu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem. Poczekaj do wieczora, jeśli będzie wszystko w porzadku to to nie jest wstrząs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dział przydałoby się przenieść...

Taki chomik jest otępiały, nie ma ochoty na zabawę, głównie siedzi w jednym miejscu i nawet w nocy się nie porusza, nie chce jeść...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewcia, nic mu nie jest, chomiki czasem tak latają. To na pewno nie jest wstrząs mózgu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ewcia, chomik ze wstrząsem mózgu raczej zachowywał, by się inaczej. Byłby powolny i osowiały. Tak jakby przymulony. Nic mu nie jest może tylko dostał jakiegoś małego "szoka". Jestem pewien, że niedługo będzie wszystko dobrze nie martw się. Jeśli będzie się zachowywał tak jak pisałem to powiadom nas i to szybko trzeba będzie zacząć "działać"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może byc też taki wstrzas, ze chomik jest w szoku - lata po całej klatce bez celu, np. kreci się dookoła i taki jakis otepiały.

Jednak chyba Puszkowi chyba nic nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi