Skocz do zawartości
Grappiak_PL

Kubica i Alpinka - kilka słów o nich.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak obiecywałem niektórym zamieszczę fotki właśnie tu i teraz. Ale najpierw troszkę informacji.

Urodzili się w nocy z 31 maja na 1 czerwca. Odkupiłem je od znajomego dnia 24 czerwca. Wybór był losowy - brałem te, które trzymają się razem. A akurat tak los chciał, że znowu mam parkę :)

Samica: Alpinka - dlaczego tak? Jest białą jak śnieg i lubi się wspinać. Alpinista - Alpinka.

Odważna i oswojona. Sprytna i przyjazna. Często jest ciekawska.

A oto kilka jej fotek :)

Dołączona grafika

Już szuka dziury w całym :)

Dołączona grafika

"Daj karmy" :)

Samiec: Kubica - nazwa wzięła się od sposobu poruszania się (płasko jak formuła 1 :P, z resztą widać to na zdjęciu).

Oto kilka fotek rajdowca :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe, fajne chomiczki, ale chyba dales ten post w nieodpowiednim temacie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładne chomiki, śliczne!

Ale takie tematy się zakłada w dziale "Multimedia"

Czy Ty czasem w ten sposób nie chcesz nabić więcej postów?

(wiem, że pilnowanie porządku to nie moja działka ale czy w tym przypadku nie mam racji?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dobra będę zakładał w multimedia. Mogę dostać kolejne potrzeżenie a jak wyższe rangi odchodzą od tematów i żartują to to nie jest nabijaanie? Ale co tam ja się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eghm, no chomiczki ładne, naprawdę. Grappiak_PL powiem tak jak Paula:) mogę za to dostać ostrzeżenie, ale... Czy Ty czasem nie nabijasz postów ? Ostatnio napisałeś 5 tematów pod rząd... Nie żebym Cię obrażała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi się podobają, są śliczne. Widać, że o nie dbasz xD A co do tego drugiego chomika, Kubicy, to chomiki przylegają tak czasem do ziemi, kiedy poznają nowe tereny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

śliczne chomiczki, Alipinka mi się bardzo podoba :) Mój nigdy się nie "tarzał" a wręcz na odwrót, chodzi jakby na paluszkach ;) O, widzę że są nowe ikonki, fajne są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

śliczne są i mają bardzo fajne imiona,Kubica faktycznie płasko nad powierzchnią sie porusza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się Kubica podoba, rzeczwiście przypomina bolid f1 wink Ale tak jak napsała Lena - poznaje nowe otoczenie, czuje sie na razie obco u ciebie dlatego tak sunie po nawierzchni . Zobaczysz po pewnym czasie jak będzie się poruszał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi