Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja wiem. ;D ale widzisz... po co jak mona rzecz potrzebną do zrobienia zabawki kupić i wyjdzie o połowe taniej. ;D np. na kostke przez którą chomik przechodzi... kupujesz koste po 20 zl, idzieszkolo stolarza, a on zawszejakies kawalki drewna wyrzuci... ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale wiesz, jeśli kupujesz deski czy coś za 15 zł, to myślele że już bardziej by sie opłacało kupienie tej zabawki. ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JA tam bym Zuzi jeszcze coś kupiła, ale u nas w zoologach nie ma zabawek dla chomików ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też bym coś kupiła Kapslowi ale też nie ma ;(

Ale przy pomocy taty mam na przykład piętro dla chomika itp.

A to nowa ruła: http://i39.tinypic.com/10en19s.jpg. A zreszta zobaczcie na klatka i wyposażenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mówie.. najlepiej pomieszać kukurydzianej z pszenną.. ale więcej kukurydzianej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok a czemu akurat kukurydzianą >

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ha . No a skąd wiesz , ze inne mąki zaszkodzą .?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po innych nic nie będzie, jedynie co to jedne będą ciemniejsze (im wyższy numer). Trochę też konsystencja może się różnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie , a ja zamieściłem swój pomysł i o nim dyskutuje x) Z tej masy można zrobić wiele innych rzeczy , a mój chom jest domkiem z tego zachwycony . Ma dużo dziur , przez które szaleje , więc to coś w rodzaju kostki sera x)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy np. dla chomika syrysjskiego nadają sie takie "tunele" z rolek po papierze toaletowym ?

Bo voję się, że sie nie zmieści a chcę, żeby miał zabawę .. Moze proponujecie cos ? :buja:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

-

Edytowane przez mlody0722

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rolki po papierze toaletowym nadają się chyba do każdego gatunku chomika hodowanego w domach. Bez obawy. Jak chomik się w nim zaklinuje, to zwyczajnie taką rolkę przegryzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie powinien sie w niej zaklinować, chomiki potrafia się bardzo, bardzo wydłuzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobilam ten domek z masy papierowej. bardzo fajne wyszedl, tylko polecam dac troszke skrobi ziemniacznej i mase na formie owinac papierem, bedze mocniejsze, ( mozne jeszcze sznurkirm, a potem sznurek sciagnac)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jednej z klatek Emi (ma 2 połączone) Mała ma tunel od ręczników kuchennych - uwielbia nim przechodzić. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przydadzą się do nowej klatki.. Chociaż przy moich zdolnościach manualnych... rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy np. dla chomika syrysjskiego nadają sie takie "tunele" z rolek po papierze toaletowym ?

Bo voję się, że sie nie zmieści a chcę, żeby miał zabawę .. Moze proponujecie cos ? :buja:

Fredek był chomikiem syryjskim, a potrafił wejść do takiej rurki, obrócić się w niej i wyjść przodem stroną, którą wszedł rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...