Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs urodzinowy E-chomika ! 5-20 czerwca

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytania na PW. Ostatni raz odpowiadam: TAK...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj przepraszam najmocniej! Zakodowałam w mózgownicy. :D

Ale Mike konkurs bardzo fajny. Bardzo mi się podoba. Nie możemy się już doczekać rozwiązania!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe, nie wiedział, gdzie to umieścić, ale skoro mowa tu o konkursie.....Hih dobry pomysł Mike z tym zegarem, ciekawe czy zadziała na forumowiczów jako poskramiacz, bo wszyscy nie mogą się doczekać końca konkursu.....a tak mają pokazany upływający czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewcia=)

Na fajna sprawka z tym zegarem. Będę mogła odliczać sekundy do końca:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie też..ciekawe komu się poszczęści bo ja zazwyczaj w konkursach nie mam szczęścia.. :((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też nie mam szczęścia, a szczególnie że pytania są dość proste i pewnie dużo osób weźmie udział w losowaniu, więc szansa wygranej maleje... :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, każdy ma takie same szanse, ale jeśli udział bierze 10 osób to szanse każdy ma rzędu 10% a jeśli 20 osób to szanse maleją do 5%

myślę, że o to chodziło wice

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewcia=)

A ja biorę udział w konkursie pierwszy raz!! Szczerze to sama się sobie dziwię. Jakoś wcześniej nie zwracałam na to uwagi. I źle robiłam bo już wiem że opłaca się w takich konkursach brać udział :) roftl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też 1 raz. I mam nadzieję, że nie ostatni :D A ten zegar to tak cierpliwość nadwyręża, ze szok! Aż mnie z ciekawości skręca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oh ja wiem że i tak nie wygram nic

ale udzial moge wźąc dlaczego nie ?

Ale z moim szczęściem to...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale są równe szanse... Jeśli wiesz, ze wszystkie odpowiedzi masz dobrze to teraz licz na szczęście.., Trzeba w nie wierzyć :) A ja juz nie moge się doczekać rozwiązania konkursu.. Może akurat się uda }{

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewcia=)

Ja też nie mogę się doczekać. Zawsze jak wchodzę na forum to patrze na zegar i jest 14 dni 13 dni 12 dni.......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wiesz, ze wszystkie odpowiedzi masz dobrze to teraz licz na szczęście.., Trzeba w nie wierzyć

a po co? Potem narobi się samemu sobie nadziei i spotka nas zawód... :((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewcia=)

wika141 czasami wiara w siebie dużo pomaga. Ale nie można myśleć ''To ja na pewno wygram, przecież jestem najlepszy/najlepsza!!'' ani ''Nie muszę liczyć na wygraną, na pewno przegram''. Po prostu trzeba myśleć że może ty będziesz miał/miała szczęście a jak nie to trudno może uda się następnym razem. A do końca 9 dni zostało!!!! party

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zalezy od losowania :)

A czy do losowania Mike, słuzy Ci jakis program czy normalnie losujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z każdym konkursem się czegoś nowego dowiadujemy... bo na niektóre pytania trzeba znaleźć odpowiedź w necie, no i wtedy dowiadujemy się czegoś nowego... Ale i tak nie wierzę że wygram....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liczy się sam udział, wiadomo wszyscy wygrać nie mogą, ale zawsze warto próbować. Np. ile osób gra w totka? Dziesiątki tysięcy a miliony zgarnia jedna, dwie; i ludzie wciąż grają, tylko że oni jeszcze płacą a my za konkursy na e-chomiku nic nie płacimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi