Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs urodzinowy E-chomika ! 5-20 czerwca

Rekomendowane odpowiedzi

Wszelkie info na vortalu: http://www.e-chomik.pl/news_42.php

Teraz odpowiem na niektóre pytania:

1. Nie mogą być dwie odpowiedzi.

2. Telefon może być również stacjonarny, byle był kontakt telefoniczny ze zwycięzcą.

3. W pytaniu 7, chodzi, o to, że sklep "internetowy" to po prostu w internecie, sklep zoologiczny, tutaj popełniłem błąd, ale trudno, chodzi mi oczywiście o taki sklep, normalny, w bloku, markecie itp. Czyli jaki to sklep... internetowy czy "stacjonarny"... ?

Wszelkie pytania zamieszczajcie tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez sensu. Ja dałam obie odpowiedzi, bo obie są poprawne. Wiec to nie jest sprawiedliwe, bo ja uwazam, ze zrobilam dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację Martyna, można to zrozumieć na dwa sposoby. Może poprostu wyślij jeszcze raz i napisz, że tamto jest nie ważne,

a ja ponawiam pytanie. Czy mogę wziąć udział?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj myśle, że powinno być tak, ze skoro popełnoino błąd, to chyab powinno się zaliczyc oby dwie odpowiedzi , ale nie wiem jak Mike zadecyduje.

A Ty megamen nie powinieneś podawać odpowiedzi na pytanie konkursowe :/

Co do telefonu, to siostra się zgodziła i podałam jej tel. komorkowy, ale ona nie zawsz ejest w domu, to w razie czego mam dosłać stacjonarny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Ty megamen nie powinieneś podawać odpowiedzi na pytanie konkursowe :/

Co do telefonu, to siostra się zgodziła i podałam jej tel. komorkowy, ale ona nie zawsz ejest w domu, to w razie czego mam dosłać stacjonarny?

Racja, megamen, uważaj !!!! To zależy od Ciebie, i czy chcesz dostać nagrodę. Ale jeszcze pozostaje e-mail, więc spokojnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale nawet na ich reklamach pisze internetowy sklep zoologiczny :)

Pisze że nagroda za IV to specjalna ranga hym... Ciekawe jaka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też biorę udział. Pytania banalnie proste. A Mike powiedz, w jaki sposób można wykorzystać ten bon? Znaczy chodzi mi o to czy to trzeba jakoś konto zakładać i jakoś zamawiać przez internet daną rzecz? A to 30 zł mamy w 6 miesięcy wykorzystać tak??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie, dobre pytanie. A jak 30 zł co misiąc 6 razy to nie można odrazu raz za 180 zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, tez sie tak z _Chomusia_ zastanawialysmy. Ja mowilam, ze 30 zl mozna wykorzystac przez pol roku, a Iza, ze co miesiac przez pol roku 30 zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ze co miesiac przez pol roku 30 zl.

ja właśnie też tak myśle bo 30 zł na pół roku to troszke mała nagroda :D więc jak jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30 zł co miesiąc, przez 6 miesięcy... czyli 180 zł. Nie, nie można odrazu 180 zł !!

Paulo, rejestrujesz się tam na stronie, wybierasz produkty do 30 zł, czyli np. pokarm i zamawiasz. Zresztą, skontaktuje się z Tobą admin AnimalGlob.pl i Ci wszystko powie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie można odrazu 180 zł

a dlaczego? Dla niektórych co np. chcą kupić klatke tak by było lepiej... Bo za 30 zł to tylko karme i zabawki można kupować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bedziesz chciała kupić klatkę, to weźmiesz udział w konkursie wrześniowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co? We wrzesniu szykuje sie konkurs z klatka? :D

A co do tych bonow to fajnie.

Ale jeśli powybieralo sie by cos co np. kosztuje 31 zl to rozumiem, ze ta zlotowke trzeba samemu doplacic?

A czemu Mike ten konkurs jest taki dlugi? Az do 20 czerwca? Nie moglby byc do np. 15? Bo ja 23 wyjezdzam, wiec mnie to interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, już postanowione... We wrześniu, będzie konkurs, z bonem na 80zł.

Tak, złotówkę musisz dopłacić, chyba.

Szczegóły ustalicie ze sponsorem, może nie musicie płacić np. 1 zł. Więc, wygracie, pogadacie, zobaczycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest napisane w info o konkursie.

Zadawajcie sensowne pytania }{

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi