Skocz do zawartości

Zioła dla chomika

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio szarpnęłam się na większe zakupy dla chomika ale kupiłam tego tyle że w magazynie pomylili się i zamiast ziół dla chomika przysłali mi ,,Zioła uzupełniające 100g - uzupełniająca karma dla królików Herbal Pets,, ich skład to ziele: owsa, lucerny, jeżówki, koniczyny, dziurawca, szałwi, melisy, rutwicy, tymianku, kwiat lipy i słonecznika. Mam w związku z tym pytanie czy wszystkie te składniki są odpowiednie dla chomika. Chomik i królik to są gryzonie więc myślę że nie będzie wielkiej różnicy ale wolę się upewnić. Dziękuję za wszystkie porady i odpowiedzi

~Handzix

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Bambi333 napisał:

Wydaje mi się że skład ok, natomiast króliki to zajęczaki a chomiki to gryzonie, taka poprawka.

Dziękuję bardzo, a z tymi zajęczakami to nie wiedziałam:) No i jeszcze jedno pytanie, wiem że nie ta sekcja ale mam nadzieję że nikt się nie obrazi, otóż zaczęło się robić ciepło i otworzyłam okno. Jak wiadomo muchy uwielbiają wlatywać przez otwarte okna a za nic nie mogę jej złapać, czy może zaszkodzić chomikowi? 

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Handzix napisał:

Dziękuję bardzo, a z tymi zajęczakami to nie wiedziałam:) No i jeszcze jedno pytanie, wiem że nie ta sekcja ale mam nadzieję że nikt się nie obrazi, otóż zaczęło się robić ciepło i otworzyłam okno. Jak wiadomo muchy uwielbiają wlatywać przez otwarte okna a za nic nie mogę jej złapać, czy może zaszkodzić chomikowi? 

nie powinna zaszkodzić <3

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, baby napisał:

nie powinna zaszkodzić <3

Ok, a mam jeszcze jedno pytanie trochę nie związane z tematem (w sumie tak jak to poprzednie) ale, jak dodać zdjęcie profilowe? ( Jestem z telefonu)

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Handzix napisał:

Ok, a mam jeszcze jedno pytanie trochę nie związane z tematem (w sumie tak jak to poprzednie) ale, jak dodać zdjęcie profilowe? ( Jestem z telefonu)

to bardzo proste

profil > zdjęcie profilowe > ustawiasz

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Handzix napisał:

Dziękuję bardzo za pomoc, wogle jestem zaskoczona jak mili i pomocni są tu ludzie 

Chillek nie ma sprawy jak będziesz mieć jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało publicznie lub prywatnie <3

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi