Skocz do zawartości

Czy herbal pets (czy jakos tam) można podawać chomikom? Nwm suszone buraki,marchewki,pietruszeczke?

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Panmatho napisał:

Wole ich opinie,  normalnych osób. Jak miałem chomiki to zyly 2-3 lata więc chyba nie najgorzej.Tez więc co to jet zdrowy rozsądek i można zadowolić chomika takim jedzeniem. 

Proszę cię bardzo, każdy tutaj ma swój własny rozum i wolną wolę. Zdania są różne i jest to świetna podstawa do wartościowej dyskusji - sama na przykład z chęcią przeczytałabym twoją analizę składu, żeby poznać twój punkt widzenia. Nikt z nas nie będzie cię na siłę przekonywać do swojej racji, od tego są świadkowie jehowy ;) 
Zastanawiam się jednak kim jesteśmy my, skoro "oni" są "normalnymi osobami". Ngl, brzmi to trochę obraźliwie, przynajmniej ja tak to odbieram. 

37 minut temu, Panmatho napisał:

Z pewnego artykułu "Tolerowanym dla chomików pokarmem jest również chleb świętojański" wiec bez sprawdzenia nie mówcie że nie wolno

Proszę nie używaj formy mnogiej w momencie, gdy odnosisz się do wypowiedzi jednej osoby. W swojej wypowiedzi nie negowałam chleba świętojańskiego, co więcej, przypisałam go do sekcji "tych lepszych składników". @Alaala, @Weraandlili tak na przyszłość - chleb świętojański to nie pieczywo w dosłownym znaczeniu, tylko rośliny strączkowe :) Raczej nie znajdują się w dużej ilości w naturalnej diecie chomika, ale absolutnie nie są szkodliwe.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Dunno napisał:

Proszę cię bardzo, każdy tutaj ma swój własny rozum i wolną wolę. Zdania są różne i jest to świetna podstawa do wartościowej dyskusji - sama na przykład z chęcią przeczytałabym twoją analizę składu, żeby poznać twój punkt widzenia. Nikt z nas nie będzie cię na siłę przekonywać do swojej racji, od tego są świadkowie jehowy ;) 
Zastanawiam się jednak kim jesteśmy my, skoro "oni" są "normalnymi osobami". Ngl, brzmi to trochę obraźliwie, przynajmniej ja tak to odbieram. 

Proszę nie używaj formy mnogiej w momencie, gdy odnosisz się do wypowiedzi jednej osoby. W swojej wypowiedzi nie negowałam chleba świętojańskiego, co więcej, przypisałam go do sekcji "tych lepszych składników". @Alaala, @Weraandlili tak na przyszłość - chleb świętojański to nie pieczywo w dosłownym znaczeniu, tylko rośliny strączkowe :) Raczej nie znajdują się w dużej ilości w naturalnej diecie chomika, ale absolutnie nie są szkodliwe.

wiem że to nie pieczywo dlatego mówię ze można go podawać, ale w naturalnej diecie chomika nie jest to zbyt często spotykane

ps jestem w 8 klasie (moge się mylić) ale mam jednak trochę wiedzy, w końcu chcę zostać wetem.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Panmatho napisał:

Ty wiesz swoje, ja wiem swoje, dzialam na swoim doświadczeniu i więżąc mojego chomika. Możemy skończyć ten temat i zająć się ważniejszymi sprawami niż dyskutować na temat karm bo to temat rzeka. 

karma to temat do dyskusji (tyle opinii ile ludzi), ale od tego sie nie ucieknie, wszyscy mówią jesteś tym co jesz, lecz niektórzy nie patrzą nawet co daja dla zwierzaka a to też jest zywy organizm, który potrzebuje odpowiedniej diety, jednym słowem o tym trzeba mówić by zwierzakom żyło się lepiej

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
W dniu 22.12.2020 o 08:47, Dunno napisał:

Nie zeby cos ale idac tym sladem jako (dośm małe) dziecko mialam chomika ktory zyl 2 lata a byl karmiony karma na wage

Edytowane przez Chomikowe
Odnośnik do odpowiedzi