Skocz do zawartości

Jak samodzielnie wykonać wybieg dla chomika syryjskiego z rzeczy domowego użytku musi mieć także zdolności składania

Rekomendowane odpowiedzi

Więc...

Chciałabym zrobić wybieg dla mojego chomika syryjskiego ale musiałby być rozkładany i składany bo mam bardzo mało miejsca na przechowywanie takiego wybiegu. Macie może jakiejś porady z czego i jak zrobić taki wybieg żeby było to z materiałów ,które większość ludzi ma w domu lub z łatwo dostępnych i nie za drogich. Mój chomik jest całkiem energiczny i chciałabym aby miał wygodne miejsce do zabawy i wybiegania się. Koniecznie musi się składać i rozkładać bo moja mama inaczej mi nie pozwoli gdyż będzie zajmować za dużo miejsca. Z góry dziękuję za pomoc i porady (◡ ω ◡)

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszą opcją na wybieg są płyty hdf połączone rzepem, wysokie 45-50 cm, a o długościach zależnych od miejsca rozkładania i miejsca przechowywania.
Ja mam dłuższe ściany takie, żeby całość weszła pod sofę, a krótsze takie, żeby zająć wolną przestrzeń na podłodze.

https://www.facebook.com/pg/dompupila/photos/?tab=album&album_id=204537583068344

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, DT Chomicze życie napisał:

Najlepszą opcją na wybieg są płyty hdf połączone rzepem, wysokie 45-50 cm, a o długościach zależnych od miejsca rozkładania i miejsca przechowywania.
Ja mam dłuższe ściany takie, żeby całość weszła pod sofę, a krótsze takie, żeby zająć wolną przestrzeń na podłodze.

https://www.facebook.com/pg/dompupila/photos/?tab=album&album_id=204537583068344

Dziękuję bardzo za pomoc postaram się to jak najszybciej załatwić ale w teraźniejszych warunkach może być to trochę trudne.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

Polecam przejść się do dużego sklepu budowlanego, można wpaść na bardzo, bardzo dużo pomysłów i fajnie, tanio zaimprowizować!

Tylko pamiętaj o bezpieczeństwie maluszka!  Lepiej żeby nie miał wybiegu, niż miał taki na którym mogłoby mu się coś stać! 

Odnośnik do odpowiedzi