Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam mały dylemat, mój chomik ma zaczerwienienie na poliku (przepraszam jeżeli to nie profesjonalna nazwa) i jest chyba opuchnięte lub coś ma w środku i nie umie wyciągnąć  z powrotem. Ale zachowuje się normalnie, nawet chodzi po górnej części klatki (jak zawsze) Możecie mi dać znać co mogło się stać  i czy duża cena byłaby za wizytę u weterynarza, bo nigdy nie byłam. Z góry dziękuję :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinien go zobaczyć weterynarz, nie powinien dużo wziąć, ale ceny są różne. U nas biorą ok 10-20zł. Trzeba wyciągnąć to co utknęło w workach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe, że coś utknęło w worku i zrobił się stan zapalny. Powinnaś szybko udać się do weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu gryzoni. Myślę, że cena nie powinna byc jakoś bardzo wysoka, jeżeli niezwłocznie udasz sie do weterynarza. Jeśli będziesz zwlekać, to w poliku może się zrobić coś gorszego i cena może wzrosnąć. Myślę, że za wszystko nie zapłacisz obecnie więcej niż 30-40zł. Wszystko tez zalezy od weterynarza. Jeden bierze mniej, a jeden więcej, ale uważam, że jeżeli chodzi o zdrowie Twojego chomika to dasz radę zapłacić to kilkanascie złotych więcej

Pozdrawiam  :D

PS: Po wizycie daj znac co z chomiczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi