Skocz do zawartości
ZengV

Rolka Po papierze dla chomika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dałem ostatnio mojemu 3 miesięcznemu chomikowi rolke po papierze i rolke po papierze ręcznikiem czy on się w nich nie udusi te rolki nie są za wąskie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o dżungarki czy roborki to nie powinno się nic stać, ale nie wiem jak z syryjkami, bo te są z reguły trochę większe. Sprawdź czy twój chomik umie przejść z jednej strony na druga. Jeśli tak, to możesz na spokojnie dawać mu takie rurki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przejść przejdzie tylko się boję A chce żeby miał coś do zabawy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZengV W takim razie nie widzę problemu, a taka rurka naprawdę daje chomikom sporo radochy :D Na przyszłość napiszę, żebyś się nie martwił, jeżeli chomik zacznie gryźć i poniekąd zjadać tą rolkę. Nie powinna mu zaszkodzić.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozetnij rolkę i z dwóch złóż jedna, wtedy syryjski zmieści się na luzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Syryjczyk normalnie się mieści, dopóki nie będzie próbował w niej robić dziwnych akrobacji to nic mu się nie stanie , a za pewne instynktownie zaczął by się wygryzać z boku. 
Zawsze najlepiej posiedzieć i popatrzeć jakiś czas jak się chomik zachowuje z każdą nową zabawką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi