Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs - Lore Pets ! [15.04.2007 - 28.04.2007]

Rekomendowane odpowiedzi

Następny miesiąc, więc następny konkurs. Tym razem konkurs w zupełnie inne formie niż dotychczas. Przyznam się, że nigdy nie widziałem takiej formy (chyba, że coś przegapiłem ;), a więc... ten oto konkurs składa się z dwóch etapów. Na specjalnej stronie konkursowej zostały zamieszczone dwa pliki. Jeden plik muzyczny .mp3 drugi plik .pdf. Plik muzyczny to pierwszy etap, plik od przeglądarki dokumentów - Adobe Reader to drugi etap.

Żebyście się nie pogubili, wyjaśniam o co chodzi. Pierwszy etap, składa się z pliku muzycznego, w którym lektor opowiada o pewnym gatunku chomika. Waszym zadaniem jest odgadnięcie o jakim gatunku mówi. Pobieracie plik .pdf (potrzebny jest wam program Adobe Reader). Jest tam wytłumaczone co trzeba zrobić, lecz napiszę tutaj jeszcze raz. Drugi etap to 15 zdań, tutaj waszym zadaniem jest odgadnięcie, czy poszczególne zdania mówią prawdę czy fałsz. Co zrobić po wysłuchaniu i przeczytaniu obu jest napisane na końcu testu drugiego etapu.

Pracę (kartę z odpowiedziami) wysyłacie na adres - [email protected] . Nadsyłajcie je do 28 kwietnia włącznie.

W konkursie mogą brać wyłącznie czytelnicy zarejestrowani przed 15 kwietnia, czyli z dzisiaj już nie. Nowi użytkownicy, zarejestrowani od teraz, wykluczeni są z konkursu. Jak będziemy liczyć ? Za pierwszy etap jest 1 punkt, za odpowiedź złą 0 punktów. W etapie drugim, za każdą dobrą odpowiedź 1 punkt. Ta osoba, która uzyska najwięcej punktów wygrywa.

Nagrodą, jak zawsze, jest bon o wartości 80 zł na zakupy w sklepie AnimalGlob. Oczywiście, koszty wysyłki nagrody pokrywa sklep.

Naszych czytelników zapraszamy na specjalną stronę konkursową . Czekamy na wasze opinie dotyczące formy konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No włąsnie jak pare osób będzie miało tyle samo punktów ? to co dogrywka ?

Eh ja też takiej formy nie widziałam :)

A skąd mam pobrać ten program jak nie mam go na komputerze ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

program Adobe Reader można pobrać ze strony http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html - wersja angielska ale najnowsza

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=224&t=33 - wersja starsza, ale polska

- niespotykane, że nie masz, program jest dodawany chyba do każdej oryginalnej płytki z jakimkolwiek programem czy i do niektórych gier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kto wymyślił taka formę? mi sie podoba, ponieważ jakichś specjalnych zdolności artystycznych nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uf, fajna forma, ale ten tekst mp3 jest trudny :| no ale coś tam popisalam, a nóż widelec dobrze party życze powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[align=center]Zgłoszenie musi zawierać nick z forum oraz numer telefonu (dla sponsora). Inaczej zgłoszenie zostanie anulowane.[/align]

Osoby, które juz wysłały, proszone są o ponowne wysłanie zgłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Numer telefonu (dla sponsora) Ok, numer telefonu, ale do jasnej ciasnej, skąd ja mam to wytrzasnąć ?? !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

qmpelaa Twój numer telefonu komórkowy bądź domowy, do skontaktowania się z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie bo tam pisze że to ma być w Wordzie

A ja mam Openofice

to moge w tym napisać czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozesz, w open office istnieje opcja zapisania dokumentu z rozszerzeniem *.doc czyli wordowskim - najlepiej jeśli tak wlasnie zrobisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Część I jest łatwa, choć z poczatku myslałam o innym gatunku. Ten głos jest wspianiały xD

Z częścią II to tak sobie, ale gdzies odpowiedzi powinnam znaleść =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, I część rzeczywiście nie jest trudna. Napoczątku nie wiedziałam jaka to rasa chomika, ale jak kilka razy przesłuchałam, to się kapłam. Niestety w części II będe musiała troszkę odpowiedzi strzelać :/ Moje pytanko, to można się wspomagać np. encyklopedią, internetem ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tez mam jedno pytanie, nick i numer telefonu mają być napisane w zgłoszeniu, czy normalnie może być w meilu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeśli będzie kilka osób o tej samej ilości pkt na 1. miejscu to będzie losowanie?

Tak, odbędzie sie losowanie.

ja tez mam jedno pytanie, nick i numer telefonu mają być napisane w zgłoszeniu, czy normalnie może być w meilu?

Tak ja wysłałaś do mnie jest dobrze.

[align=center]Czekam na kolejne zgłoszenia !! bye [/align]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę jeszcze nad 1 pytaniem...Nie jestem pewna odpowiedzi.

Tyle, że o jakie 'przewiewne miejsce' chodzi w jednym z pytań?

Ok, pomyślałam trochę logicznie nad tym pytaniem co nie wiedziałam i już odpowiedziałam.

Ale prosze jeszcze o wyjaśnienie do pytania pogrubionego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie możemy przecież podopowiadać ... Pomysl ze kazdy by sie zapytal o jedno z pytan i tak bysmy mieli cały komplet ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty mi nie chodzi o odpowiedz na pytanie. Każdy inaczej rozumuje słowo 'przewiewne' i to jets mysle. Ale skoro nie, to nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę jeszcze nad 1 pytaniem...Nie jestem pewna odpowiedzi.

Tyle, że o jakie 'przewiewne miejsce' chodzi w jednym z pytań?

Ok, pomyślałam trochę logicznie nad tym pytaniem co nie wiedziałam i już odpowiedziałam.

Ale prosze jeszcze o wyjaśnienie do pytania pogrubionego.

No na przykład przy oknie lub przy dzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, dziekuję Mike. A shashlyk, nie ma za co przepraszać =)

Już wysyłam pracę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się chciałam zapytać, czy to nie jest źle sformułowane zdanie: Ruja u samic trwa od 5 do 7 dni. Bo ja jak szukałam to wszędzie jest napisanie CO ILE a nie OD DO ;) Jeśli zdanie jest napisane dobrze, to spoko, tylko napiszcie, bo ja nigdzie nie mogę znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...