Skocz do zawartości

Mój chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :( Od paru tygodni mój chomik ma ogromną chroste na lewej łapce z przodu. Na początku była mała i różowa myślałem, że po prostu się zatarł czy coś takiego ale tydzień później była już taka bordowa, wieksza i spuchnięta (Ta chrosta oczywiście). Wtedy podałem z nim do weterynarza on dostał zastrzyk następnego dnia zaczęło tam rosnąć futerko i wtedy też dostał następny zastrzyk. Wydawało mi się że mu się poprawiło. Dodam że ostatni zastrzyk dostał w środę, w piątek  wogole mnie nie było w domu praktycznie. Ale dzis (sobota) Jego łapka jest cała czarna i nadal napuchnięta wygląda to tak jakby trzymaj ja cały czas w górze (nie dotyka podłoża). Mikuś mieszka w dużym akwarium, Ma duży kołowrotek domek z 2 piętrami + dach na który czasem wchodzi. Kołowrotek już mu wyjąłem ale domku nie bo wydaje mi się że tam czuje się bezpieczny. Chomik był aktywny ale teraz praktycznie nie wychodzi z domku. Proszę o pomoc strasznie się o niego martwie. Na samym końcu dodam że chomik jest dżungarski i ma ok. 20 miesięcy. 

Odnośnik do odpowiedzi