Skocz do zawartości

Co może mu dolegac?

Vysoxa

Rekomendowane odpowiedzi

Co to takiego jest, powie Ci lekarz weterynarii specjalizujący się w gryzoniach lub zwierzętach egzotycznych. I nie uwierzysz! Wet nawet powie Ci jak to leczyć!

Dobra a tak serio... Wyrasta ci przez noc wielka siniakowata kula na ręce, to co robisz? Postujesz na forum, przeszukujesz Google czy idziesz do lekarza? Łap malucha i idź w te pędy na wizytę, żeby nie było potem płaczu i gdybania.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, BangBang napisał:

Bez wizyty u weterynarza się nie obejdzie, ale moim zdaniem to guz nowotworowy.

Nie widziałeś ani chomika ani nawet zdjęcia a już oceniasz...
Wrózbita Maciej się znalazł... 
Przez takie durne komentarze to niejeden zamiast leczyć, pójdzie zwierzaka uśpić, bo na necie wyrocznia powiedziała to i owo...
Bo rak to wyrok i inne zaściankowe bzdury są obecnie więcej warte niż opinia specjalisty...

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież napisałem, że "bez wizyty u weterynarza się nie obejdzie". Sam miałem kiedyś chomika z guzem nowotworowym i wyglądał tak, jak opisała osoba wyżej. Mówię co to według mnie jest, a nie, że ma usypiać chomika. Sprawa jest poważna i powinien jak najszybciej wybrać się do weterynarza.

Odnośnik do odpowiedzi