Skocz do zawartości
Zachomiczkowana

Natural-Vit Korona natury

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem na czasie w świecie chomiczych karm, a moim celem jest odkryć drugą mixerame, znalazłam ostatnio karmę z firmy Natural-Vit o nazwie ,,Korona natury". Czekam na wasze opinie:

Skład: ziarna: pszenicy, kukurydzy, otręby pszenne, owies, jęczmień, susz jabłkowy, suszona: marchew, pasternak, płatki grochu, gryka, proso żółte, proso czerwone, sorgo, dari, wyka, konopie, rzepak, ryż, płatki owsiane, płatki kukurydziane, kardi, nasiona słonecznika, siemię lniane, suszony kwiat nagietka, larwy mącznika młynarka, kiełż zdrojowy, ostropest plamisty, fasola mung, spirulina, inulina, ekstrakt z Yukki schidigera, materiały paszowe pochodzenia mineralnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Zachomiczkowana napisał:

Jako że jestem na czasie w świecie chomiczych karm, a moim celem jest odkryć drugą mixerame, znalazłam ostatnio karmę z firmy Natural-Vit o nazwie ,,Korona natury". Czekam na wasze opinie:

Skład: ziarna: pszenicy, kukurydzy, otręby pszenne, owies, jęczmień, susz jabłkowy, suszona: marchew, pasternak, płatki grochu, gryka, proso żółte, proso czerwone, sorgo, dari, wyka, konopie, rzepak, ryż, płatki owsiane, płatki kukurydziane, kardi, nasiona słonecznika, siemię lniane, suszony kwiat nagietka, larwy mącznika młynarka, kiełż zdrojowy, ostropest plamisty, fasola mung, spirulina, inulina, ekstrakt z Yukki schidigera, materiały paszowe pochodzenia mineralnego.

to nie jest druga mixerama ;)

pszenica z kukurydzą na początku składu, otręby, płatki, materiały paszowe... naturalnych składników sporo, ale wciąż dużo mniej.

a o inulinie znalazłam to:
https://pulsmedycyny.pl/nowe-badania-inulina-szkodzi-zdrowiu-moze-byc-rakotworcza-943288

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Szybcior napisał:

to nie jest druga mixerama ;)

Wiem, ale po prostu takiej poszukuję :)

Godzinę temu, Szybcior napisał:

:o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy mikseramie wypada blado :)
Raz mi ją proponowali w osiedlowym zoologu, ale skład o wiele uboższy i podziękowałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Futterparadies to druga Mixerama. Mówią, że ją przebija!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogooglowałam ten Futterparadies... po tłumaczeniu przez wójka google dwóch wersji karmy dla dżungarków, stwierdzam, że jednak wolę mikseramę.
Mikserama ma to robaczkowe białko, którego nie znalazłam w tłumaczeniu...
Jeśli chodzi o cenę to po dodaniu kosztów przesyłki wyjdzie dość drogo... 3,50€ jedna karma, a 4,20€ druga - a mięsiwa brak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie tłumaczyłaś basis, a one są bez robali ;)

A przesyłka ma sens, jak się ma z kim zamówić na spółkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi