Skocz do zawartości
Anna Marianna

Ile można trzymać chomika w transporterze?

Rekomendowane odpowiedzi

Ile godzin chomik może być w transporterze?  Nie trzymam go teraz w transporterze.  Ma klatkę Art-met,  czy jakoś tak.  Chodzi mi o wyjazd do weta.  W moim mieście nie ma weta od gryzoni,  więc byłam u zwykłego.  Niby go zbadał i nic się nie dzieje,  ale wolałabym pojechać z nim do specjalisty. Ale owy specjalista jest ponad godzinę drogi  ode mnie.  Mam transporter z trixie dla chomików. To znaczy, nigdy nie miałam chomika, więc nie do końca wiem, czy nic mu nie jest. Nie wiem, czy nic mu się nie stanie po tak długiej podróży.  Chomiczka znalazłam w klatce, obok śmietnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic mu nie będzie, daj mu jego, znajomą ściółkę, jedzenie i spory kawałek ogórka, żeby mógł zaspokoić pragnienie.

Zadbaj, by go nie przewiało, żeby nie zmarzł. Kocyk i torba mogą się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wystarczy zwykła materiałowa torba,  czy jakaś specjalistyczna?  I jak go zawinąć w kocyk,  by się nie udusił? 

10 godzin temu, Szybcior napisał:

Nic mu nie będzie, daj mu jego, znajomą ściółkę, jedzenie i spory kawałek ogórka, żeby mógł zaspokoić pragnienie.

Zadbaj, by go nie przewiało, żeby nie zmarzł. Kocyk i torba mogą się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy zwykła, duża torba, która osłoni transporter przed wiatrem. A kocykiem możesz owinąć dolną cześć transporterka, tak, żeby dziurki wentylacyjne zostawić na wierzchu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może można by umieścić butelkę z ciepłą wodą obok transportera.

Edytowane przez cubson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi