Skocz do zawartości
Billalia

Nowe i kochane życie. (Okolice Kalisza)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Przyszły u mnie na świat (dokładnie 30 i 31 stycznia) chomiczki dżungarskie. Kupiłam w zoologicznym, czego już nie popieram, 2 samiczki - Jennifer i Rennifer (19 stycznia), były także na wizycie kontrolnej w Kaliskim Centrum Weterynaryjnym Canisia (24 stycznia). Widocznie weterynarz nie zauważył ciąży. Mam 13 chomiczków dżungarskich do rezerwacji (tak na 03-04 marca) proszę nie pisać dzień przed, tylko w danym dniu dokonać rezerwacji przez email. Kontakt, email (dodatkowy): wikza3@wp.pl Odpowiem również pod ten email dokładną miejscowość oraz inne pytania. Dodam... Uwaga, mamy z dziećmi są zdrowe, badane przez weterynarza.

Edytowane przez Billalia
Trochę błędów i niedopisek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy nadzieję, że obie samiczki mają własne klatki. Zwłaszcza młoda mama z maluchami :)

Dużo zdrówka dla maluchów.

Co do weta, to tak z reguły jest kiedy mają specjalizację w psach i kotach a nie gryzoniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy z maluchami mają własne klatki, jedynie pierwszego dnia, gdy je kupiłam i włożyłam do 1 klatki, po kilku godzinach zaczęła się szarpanina, miałam (na wszelki wypadek) drugą klatkę, więc od tego czasu są rozdzielone :biggrin:.  Dodam że Canisia ma tylko 1 weterynarza od gryzoni, na przykład gdy chcielibyśmy zapytać innych weterynarzy, nic nie wiedzą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi