Skocz do zawartości
sqz

Problem z łapką

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wczoraj miała miejsce sytuacja kiedy moj chomik zawisł na łapce. Udało sie go wydostac ale nie wiadomo ile wisiał bo było to rano , na szczescie miał sie gdzie podeprzec i wytrzymał ale podzczas wyciagania jej bardzo krzyczał (tak samo jak czegoś sie boi itp). Od razu po wydostaniu go zachowywał sie normalnie . Po chwili utykał na tej łapce (podwijał ja jak chodził) ale to przeszlo po paru minutach . Teraz od czasu do czasu siedzi i czasem sie pokreci . Oczywiscie ograniczyłem mu ruch zeby sobie jej nie nadwyrężył bardziej. Nie wiem czy ją złamał ale np. gdy siedzi prosto  na tylnych lapkach to wszystkie ma schowane pod futerko tylko tą jedną ma wysunietą do przodu . Chodzi na niej normalnie , czasiami jednak jak schodzi z malutkiej wysokości to ta lapka mu opada dołem do góry . Nie wiem co robić i czy może miec to jakies konsekwencje podobno jakiekolwiek zlamanie /zwichniecie moze sie zrosnąć po czasie . Weterynarze dopiero jutro urzędują. Z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ograniczyć ruch, zabrać kołowrotek, uniemożliwić wspinaczki i jak najprędzej do weta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej , co jeśli siedzi w kołowrotku cały czas ? tylko czasem wychodzi po jedzenie ? wyjąc go odrazu czy zostawić skoro sie na nim nie kręci od wczoraj wieczora ? xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi