Skocz do zawartości
Vladimirska

Petra Hamsterova

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak ta sobota miała wyglądać.

Petra, ponaddwuletni chomik niespodziewanie udał się za Tęczowy Most dołączając tam do całej bandy chomików i szukając tego, któremu spuszczała cięgi, kiedy ją kupowaliśmy - pamiętliwa bestia, pewnie nie zapomniała o nierozwiązanym sporze ;) 

jeszcze w nocy szalała na kółeczku, rano przeszła kontrolę brzuszka (czyściutki, wspaniała Petra) i wyżebrała tonę jedzenia, jak to miała w zwyczaju - wiadomo, żebrane smakuje najlepiej, nawet jak miseczki pełne. A przed 18 zasnęła na zawsze. Jak to miała w zwyczaju, nie robiąc zbytnich problemów i pierwszy raz nie absorbując nas swoją obecnością. A wydawała się po wyczyszczeniu futerka w dziupli na pięterku po prostu zbierać siły na wieczorne dokazywanie. Była dzielnym, wesołym rozrabiaką spędzającą z nami każdą możliwą chwilę (tzw. chomik uczestniczący - śpię, ale z pyszczkiem na zewnątrz). 

Chomik o licznych przydomkach - Nadchomik, Bazyliowa Królowa, Petrykowski Mistrz Polski. 

To miały być Twoje trzecie święta z nami i bardzo nam Ciebie brakuje.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to czytam to nie wiem jak ja się pogodzę z takim wydarzeniem, jak na mojego pupila przyjdzie kolej :(. Szkoda że Chomiczek nie dożył z wami tych 3 świąt :(

Edytowane przez polkasa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi