Skocz do zawartości
Ichidia

Czerwonawy mocz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przy sprzątaniu klatki chomika zauważyłam, że chomik robi bardzo dużo kupek i w dodatku miał takiego specyficznego koloru mocz :(. Nie do końca taki czerwony, nie ciemny, nie wiem jak to określić. Proszę o szybką pomoc, bo nie wiem co mu dolega, a z porządnym weterynarzem o tej porze może być problem, i też nie wiem czy to wymaga konsultacji u weterynarza.

Chomik nie dostawał ostatnio marchewki ani buraka i zachowuje się normalnie.

Edytowane przez Ichidia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mocz może zabarwić także mniszek, koper włoski. Jeśli jesteś zaniepokojona, to wybierz się jutro do weta, a wcześniej możesz zapakować chomika z ogórkiem do pustego transportera i zebrać do małej strzykawki próbkę moczu.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Szybcior napisał:

Mocz może zabarwić także mniszek, koper włoski. Jeśli jesteś zaniepokojona, to wybierz się jutro do weta, a wcześniej możesz zapakować chomika z ogórkiem do pustego transportera i zebrać do małej strzykawki próbkę moczu.

Dziękuję za radę. Sprawdziłam na opakowaniu karmy i faktycznie ma mniszek lekarski, marchewkę i buraki jednak chyba nie w takiej ilości, że chomik mógłby naraz na to wszystko trafić. Jeśli jutro jego 'stan' będzie mi się nadal nie podobał, to go wezmę do weterynarza. Miłego dnia.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi