Skocz do zawartości
Squirrella

Pączuś

Rekomendowane odpowiedzi

Pączuś przy pierwszym smarowaniu oczka troszkę się buntował, ale widzę, że chyba maść pomaga.
Kolejne smarowanka przebiegają spokojnie, mały grzecznie siedzi zajadając swoje świerzynki i dzielnie znosi nakładanie maści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja i Hector życzymy szybkiego powrotu do zdrowia:)

Edytowane przez Pokerface

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteśmy już po wizycie kontrolnej.
Po tygodniu smarowania oczka maścią, zamiast wchłonięcia się jęczmienia, mamy efekt w postaci zebrania się całej ropy w jednym punkcie.
Pączuś dostał pierwszy z 3 zastrzyków antybiotyku, kolejne 2 przed nami.

Mały pacjent jest dzielny, w każdy kolejny dzień smarowania oczka coraz bardziej pokazywał jak mu się to nie podoba.
Kilka razy puścił wymownego foszka wraz z minką z serii "pakujesz mi do oka jakieś świństwo a teraz chcesz mnie miziać?" - no i zrobił w tył zwrot i dał nogę do domu... tyle go widziałam do kolejnego smarowania... smakołyki niewiele pomogły, za to koledze się przybrało 1 gram na tych nagrodach...
["ciesz się Duża, że Cię nie hapsnąłem w tego palucha, co mi do oczka pchałaś... brak słów..."]

Pączuś zaczął troszkę nieufnie podchodzić do moich rąk, kawałeczek kokoska zamiast maści dzisiejszego ranka troszkę poprawił sytuację.
A przed nami teraz 2 wizyty i 2 zastrzyki. Szkoda mi tej małej kluski :(

263dd686fd12a.jpg

Brakowało krzaczorków, więc Duża wyczarowała je razem z chysteczkowymi palmami - jedna palma (ta najwyższa) została ściągnięta z gryzaczka i zatargana w całości do domku.

737a1cafce133.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tak, a widoki chomiczka uparcie targającego tę palmę do chałupki - bezcenne.

Tak przy okazji:
Pączek puścił dzisiaj niesamowitego focha - po zastrzyku, jak już został wygłaskany i pozwolono mu wrócić do transporterka, daliśmy mu nagrodę za wytrwałość w próbach ucieczki przed igłą - ukochanej malinki nawet nie tknął, a wszystkich obecnych w gabinecie obrzucił spojrzeniem jak by chciał nam powiedzieć "najpierw dziurawicie mi futerko a teraz ot tak dajecie malinke? a wypchajcie się nią" i zakopał się w górze husteczek...

Edytowane przez Squirrella

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Squirrella napisał:

"najpierw dziurawicie mi futerko a teraz ot tak dajecie malinke? a wypchajcie się nią" 

Futerko dziurawe i tylko jedna malinka?:blink: Chłopak ma rację;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi