Skocz do zawartości
Sam Płotek

Hermes, kochanie...

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjechała do mnie siostra z nowym zwierzakiem, kotem. Było dobrze drzwi od mojego pokoju zawsze były zamnknięte. Niestety raz jak wracałam do pokoju zonaczyłam, że są uchylone. Kota znalazłam obok klatki kanarka. Kanarkowi nic sie nie stało. Wyrzuciłam kota z pokoju. Myślałam, że wszystko jest okej, póki nie zauważyłam całego rozwalomego akwarium od chomika... Hermesa nie było... Znalazłam go na następny dzień rano. Biegł przez pokój. Złapałam go. Miał zamknięte i zaropiałe 1 oczko i 2 rany na plecach. Był za spokojny. Jeszcze tego samego dnia pojechaliśmy do weterynarza. Dostałam dla niego antybiotyk. Miało być dobrze... Niestety ciągle był baaardzo spokojny. Następnego dnia nie chciał nic jeść ani pić... Dawałam mu picie na siłe. Jeszcze tego samego dnia zmarł... na moich rękach :(  Pewnie miał jakieś obrażenia wewnętrzne... 

Żegnaj Hermesku, mój mały,szybki,najlepszy przyjacielu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykro mi niesamowicie, natomiast... no trąbi się o tym, by akwaria w takich opcjach zabezpieczać na wszelkie sposoby, wiedząc, że w domu jest naturalny wróg dla gryzonia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kot przyjechał do nas pierwszy raz na pare dni... Wiem, że to po części moja wina... Mogłabym bardxiej dopilnować tych drzwi zrobić cokolwoek :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi