Skocz do zawartości
RoboGeo1

Młode w zoologicznym

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odwiedzając sklep zoologiczny, zauważyłam że w jednym z akwariów które stoji na wystawie w sklepie jest matka z młodymi (miały najwyrzej kilka dni różowiutkie i wiercące się) oraz prawdopodobnie ojca małych który był też z nimi w akwarium.

Po dopatrzeniu kilku maluchów powiadomiłam ekspedientke o tym że tam znajdują się malutkie kluseczki na co ona odpowiedziała mi „ Tak wiem jestem tego świadoma ale prosze tam nie zaglądać ponieważ może to zestresować matkę” po czym parskłam śmiechem.

Jak można zwracać komuś uwage o nie zaglądaniu jeśli stoją na niskiej półce gdzie mogą dosięgnąć dzieci, i jest bardzo głośno. Nie wiedziałam jak jej powiedzieć żeby zabrała je chociaż na zaplecze bo przy takich warunkach to jest nie uniknione że będzie ona w ciągłym stresie. Powiedziałam jej to a ona mi powiedziała że nie jestem ekspertem i ona ma dużo więcej wiedzy na ten temat niż ja kiedykolwiek po czym wyrzuciła mnie ze sklepu.

Dręczy mnie to bardzo że nie mogę nic z tym zrobić ponieważ po pierwsze te zwierzaki cierpią a po drugie przeraża mnie nie wiedza pracowników na jaki kolwiek temat o zwierzętach.

U was w sklepach też macie takich pracowników i fatalne warunki zwierząt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W większości sklepów niestety tak jest. Ja omijam szerokim łukiem:/ ale nie zawsze się da...i dzisiaj byłam świadkiem kupowania królika w zoologicznym do mikro klatki... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Janina H. napisał:

W większości sklepów niestety tak jest. Ja omijam szerokim łukiem:/ ale nie zawsze się da...i dzisiaj byłam świadkiem kupowania królika w zoologicznym do mikro klatki... 

Jedyne po co tam przychodze to czasami jakieć domki czy zabawki dla chomiczków a tak to nigdy nie kupiłam zwierzątka w zoologicznym, rozmnażają je bez żadnej wiedzy czy doświadczenia jeżeli Kasjerka mi mówi że mam nie patrzeć na małe a są one wystawione na wystawie. Czasami względność ludzi do zwierząt mnie przeraża ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi