Skocz do zawartości
Szybcior

Szajba i Szpryca - dżungarska cukrzyca

Rekomendowane odpowiedzi

Szajba i Szpryca to kolejne lokatorki o statusie rezydenckim. 
Szpryca jest matką Szajby i jeszcze kilku chomików z dwóch miotów. Reszta ekipy w innym DT albo nowych DS.
Szpryca przejęła schedę po Szprawcy. Szajba odkupiła majątek od Szpyrki, którą czeka dożywocie w samli szpitalnej.
Obie są słodziakami i łakomczuszkami, więc wyszarpują orzeszki, a potem biorą się za palce.

Album całej Szarańczy:

Szpryca:

Szajba:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szpryca się ukrywa, czasem śpi w tunelu przy szybie, to mogę popatrzeć. Szajba lubi się pokazać, zjeść palce i myknąć pod pięterko. Oczywiście podgryza delikatnie - detektuje orzeszki, ale jest w tym dość konsekwentna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny potrafią nas zaabsorbować. Obie w pewnym momencie mocno schudły, po leczeniu mamy akceptowalną wagę do stałej kontroli, a Szajba dożywotnio przyjmuje lek kardio.
W maju wyjechaliśmy na wakacje i to był idealny moment, żeby Szajbie urósł duży guz. Na szczęście udało się go wyciąć (wróciliśmy z wakacji na gotowe) i póki co, odpukać, jest spokój.
Życie podziemne kwitnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie sobie uświadomiłam, że zapomniałam o epizodzie z guzem. U dziewczyn bez zmian. Waga pod kontrolą, rozpieszczanie piniowymi i mącznikami, spotkania incydentalne. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak było, tak jest. Szajbę widujemy rzadziej, ale generalnie obie nie pchają się przed obiektyw.
Nocami harcują, trzymają swoją lichą wagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi