Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się skompletować trzy zdjęcia maleńkiej Rity, w trakcie zabaw w berka, więc czas najwyższy maleństwo przedstawić szerszemu gronu 1f642.png

Rita jest chomiczkiem Roborowskiego z pełnym zapasem energii i nieskończonym zasilaniem w mikroskopijnych łapkach. Wszędzie jej pełno, nie sposób ją złapać, jeśli sama tego nie chce... a bywają momenty, że zdecydowanie chce, a nawet sama na rękę wejdzie (!). Zrobienie jej zdjęcia wymaga nie lada poświęcenia, a zatrzymanie na siłę jest niemożliwe.
150% bateryjki Duracell w mikrochomiku 1f642.png

Historia Rity jest natomiast przykra - kilka dni temu dostaliśmy zgłoszenie o chomiku, który beztrosko sobie biegał po dworze w jednej z Wielkopolskich miejscowości. Chomik został odłapany i trafił do DT do Poznania. Nie znamy jego przeszłości, wieku ani pochodzenia, wiemy tyle, że Rita jest śliczną białą jak śnieg roborką, dumnie reprezentującą swój gatunek oraz... że szuka domu, który zaakceptuje jej szaleńcze ucieczki przed własnym cieniem!

Pamiętajcie, że możecie wspierać nasze działania, dokładając swoją cegiełkę do funkcjonowania Chomiczej Dzielnicy!
Zrzutka: https://zrzutka.pl/v4k695

22051359_675649122629301_290573920268443

21950192_675649092629304_667516423400552

21994094_675649192629294_287037660971189

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałam ją już na Facebook'u :D. Gdybym tylko mogła wzięłabym ją do siebie.

Na pewno szybko znajdzie domek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć, jakim prawem to cudeńko nadal nie ma ani jednego zainteresowanego jej adopcją kandydata?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi