Skocz do zawartości
Chien

Dobranoc Iskierka...

Rekomendowane odpowiedzi

Może i spóźnione,ale skoro ja i moja Gryzelda korzystałyśmy z forum wartobyłoby się pożegnać...

Nie ja, lecz moja iskierka...A cała historia zaczęła się całkiem nieświadomie.

Była to niedziela. Tak...niedziela któregoś dnia we wrześniu. Ot tak znalazłam na OLX ogłoszenie (o dziwo) niedaleko mnie dotyczące sprzedaży małego zwierzątka. Chomiczek dżungarski. Klatkę miała małą lecz wysoką. Tego samego dnia wyruszyłam po mój mały skarb. Przygarnęłam to niechciane zwierzątko jako dorosłe. W domu nie okazywała strachu: biegała wesoło po klatce,kręciła się w kołowrotku. Brana na ręce niestety gryzła moje dłonie skąd jej imię - Gryzelda. Niedługo jednak przyzwyczaiła się do nowego otoczenia,nowych zapachów. Rok potem zaczęły się problemy z oczkiem. Po wizycie i kroplach powróciła do zdrowia. W roku 2016 znowu powróciło okropne choróbsko a z nim - ropa w uchu. Tym razem też sobie poradziłyśmy. Potem tylko liczne komplikacje... Osłabienie organizmu,ropny guzek (temat na forum)... A mimo to zawsze była Iskierką. Pełna optymizmu zabawna kulka. Na ostatnie dni życia powrócił toksyczny znajomy - ropny guz. Tym razem przyssał się pod pyszczek Gryzeldy. Interwencja u weterynarza. Miała żyć. Niestety. Iskierka zgasła. Serduszko przestało wybijać wesoły rytm. Zasnęła w domku. A wieczorem życzyłam jej "Dobranoc".  Zawsze trzeba się pożegnać. Dziękuję jej za te cudowne dwa lata u mnie. ??.??.2015 - 19.07.2017...

Edytowane przez Angelo
Stylistycznie poprawiłem wiadomość :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Współczuje straty dobrze wiem jak to jest stracić taką małą iskierkę szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi