Skocz do zawartości

Forum po aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

w ostatnich dniach forum było niedostępne. Robiona była aktualizacja skryptu forum oraz wszystkich baz na serwerze.

Nowa wersja wprowadza szereg nowych funkcji czy udogodnień dla użytkowników. Jeżeli macie jakieś wątpliwości - piszcie w tym temacie :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • Angelo pinned this temat

A możesz teraz polecić jakieś miejsce z jakiego można wrzucać fotki. Ledwo co zaczęłam przechowywać na Imgur i teraz żaden z linków tam dostępnych nie wchodzi mi już do nowej wersji multimediów.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 26.08.2017 o 10:05, Motusa napisał:

A możesz teraz polecić jakieś miejsce z jakiego można wrzucać fotki. Ledwo co zaczęłam przechowywać na Imgur i teraz żaden z linków tam dostępnych nie wchodzi mi już do nowej wersji multimediów.

W jakim sensie nie wchodzi? :)

Odnośnik do odpowiedzi

Po wklejeniu pokazują się tylko linki a nie zdjęcia, a opcją multimedia nie wyśle. Może to zagmatwałam dodatkowo, przepraszam. No w każdym razie udaje mi się wrzucić jedynie fotki z adresu np. facebookowego.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Motusa napisał:

Po wklejeniu pokazują się tylko linki a nie zdjęcia, a opcją multimedia nie wyśle. Może to zagmatwałam dodatkowo, przepraszam. No w każdym razie udaje mi się wrzucić jedynie fotki z adresu np. facebookowego.

W sensie wprowadzasz link do zdjęcia i pokazuje się link - zamiast wgrać zdjęcie?

46 minut temu, Chien napisał:

A i jeszcze coś!

Nie mogę wgrać nowej profilówki bo jest tylko opcja: usuń zdjęcie profilowe. :/

Właśnie był z tym problem. I powinno już być okej.. sprawdźcie sobie :)

Odnośnik do odpowiedzi

Angelo, coś w tym guście. Na imgur czy jak to się zwie, masz bodajże 4 opcje linków. Dawniej używałam te z img na początku i to się wklejało bezpośrenio, ale mi nie chciało teraz działać, może coś zrobiłam nie tak. Próbowałam tych bezpośrednich i innych to nawet nie chciało zaakceptować (jakby przesłać czy no nie wiem jak to wytłumaczyć. Posiedzę nad tym, ale jeśli masz inne pomysły na przechowywanie fotek , tak aby bezproblemowo wchodziły,  chętnie skorzystam.

Edit: Yesss... Mam fotki :biggrin:

Edytowane przez Motusa
Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Motusa napisał:

Angelo, coś w tym guście. Na imgur czy jak to się zwie, masz bodajże 4 opcje linków. Dawniej używałam te z img na początku i to się wklejało bezpośrenio, ale mi nie chciało teraz działać, może coś zrobiłam nie tak. Próbowałam tych bezpośrednich i innych to nawet nie chciało zaakceptować (jakby przesłać czy no nie wiem jak to wytłumaczyć. Posiedzę nad tym, ale jeśli masz inne pomysły na przechowywanie fotek , tak aby bezproblemowo wchodziły,  chętnie skorzystam.

Edit: Yesss... Mam fotki :biggrin:

I jak udało się rozwiązać problem? :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...