Skocz do zawartości
Motusa

Bursztyn Adewallé

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeci z roborkowej części Zbójnickich chomiczków pokazuje swoje wdzięki:

18516108_1779240512092748_216502947_n_zp

18485954_1347612281987949_18938951163141

DSCN6809_zpskutzy0h4.jpg

DSCN6807_zpstusynd0n.jpg

DSCN6801_zpsga78qq97.jpg

To jeszcze maleństwo, ale zapowiada się na bardzo przystojnego kawalera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mów głośno bo Fritz usłyszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to już chyba pisałem tutaj, ale na widok jego zdjęć na ręce dostałem cukrzycy. Uroczy jest!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Młody zakochany w kołowrotku. Trzeba pomyśleć nad innymi urozmaiceniami życia, bo mi chłopak głupieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czytałem w internetach jakieś takie straszne historie, że Roborkom trzeba wydzielać kołowrotek, tylko na określony czas, bo inaczej mogą się zabiegać na śmierć. Prawda to? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czytałem w internetach jakieś takie straszne historie, że Roborkom trzeba wydzielać kołowrotek, tylko na określony czas, bo inaczej mogą się zabiegać na śmierć. Prawda to? 

Były kiedyś takie informacje. Fakt roborki są bardzo szybkie i w dodatku kochają biegać, ale to mają w naturze, kołowrotek w dodatku pozwala odreagować stresy. Czasowy brak kołowrotka ułatwia proces oswajania, ale nie powinno się go zabierać na dłużej. Jeśli już musi być usunięty to na czas przed zabawą i wybiegiem, po powrocie do klatki powinien zostać zwrócony, chyba, że został doszczętnie zasikany i trzeba go wyszorować. Tak musiałam zrobić u Adonisia, więc biedaczek na 24 bez przyjaciela został. Jak poczytasz w necie, znajdziesz całą masę niejednokrotnie sprzecznych informacji, ja też robiąc rozeznanie w temacie, szukając wszystkiego co się da, trafiałam na informacje wartościowe i takie, które najlepiej zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie siedzę cały czas w kołowrotku, nie trzeba mi zabierać

19247566_1237965539647444_49046819036468

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiesz, jak byś siedział li tylko, też by nie zabrali... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi