Skocz do zawartości
spike1403

Fifi odszedł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy odszedł mój fufuś. Mieszkał ze mna 1 rok i 9 miesiecy. Od dwoch tygodni kulal na tylne łapki ale nie wiem czy to bylo przyczyna jego smierci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bylem z nim u weterynarza. W drogach rodnych miał zolta plame i kulal. Watpie czy weterynarz by mu pomógl ze wzgledu na wiek i rodzaj schorzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj kupiłem w zoologiczym kolejnego chomiczka dzungarskiego i postaram sie mu pokolorowac zycie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj kupiłem w zoologiczym kolejnego chomiczka dzungarskiego i postaram sie mu pokolorowac zycie

Nie kupuj chomików w zoologicznym! To są zwierzęta z pseudohodowli, kupując takiego dżungarka tylko napędzasz proces pseudohodowli :( Czyli kupując zwierzę ze sklepu przyczyniasz się do cierpienia innych zwierząt :( Można adoptować chomiki, kupować z hodowli zarejestrowanych, brać z ogłoszeń. Z tego co piszesz widzę, że mało znasz się na chomikach. Poczytaj trochę na forum i przejrzyj stronę e-chomików ;) Chomik musi mieć klatkę/ akwarium/samlę o MINIMALNYCH wymiarach 60x40cm. I jakąś dobrą karmę, a nie jakąś byle  jaką ze sklepu. Przykro mi z powodu śmierci chomika :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mysle ze kazdy chomiczek zasluguje na szczęście. Ja mysle ze do takich sklepów zoologicznych chomiki przynosza ludzie za darmo bo tak jak dzisiaj kupilem chomiczka za 12zł to zysk bylby mizerny.

Edytowane przez spike1403

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz tak mnie nie demonizujcie a u weta z chomikiem to juz byłem na wyciecie guzka. Niestety to co było przyczyna smierci chomika było moim zdaniem nieuleczalne. Bardzo szybko to postepowalo. Myslalem ze chomiczek bedzie sobie tak zyć bo ciagle jadl i pił ale niestety sie myliłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Chciałem sie pochwalić że nowy domownik strzałka już jest zadomowiony, całą noc bawi sie w kołowrotku w dzień wypoczywa w domku, a jedzonko ma gatunkowo najdroższe w tym pestki z dynii które uwielbia. Reki sie troszke jeszcze obawia ale już mi je z dłoni wiec jest ok :)

Edytowane przez spike1403

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi