Skocz do zawartości

Atari [*]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzyłam, że ten dzień nadejdzie. Atari bardzo źle się czuła. Diagnoza weterynarza mną wstrząsnęła: ropomacicze i guz na wątrobie. Mała dostała leki, jednak jej stan z godziny na godzinę pogarszał się. Pozwoliłam jej odejść, gdy nie pozostawiono mi żadnych nadziei. 

Po sekcji okazało się, że zmiany nowotworowe pojawiły się na praktycznie wszystkich narządach. Dodatkowo miała powiększone serduszko.

tm_zpsaec5yezn.jpg

Słoneczko wniosło w moje życie wiele dobrego. Dzięki niej poznałam jak cudownymi zwierzętami są chomiki. To właśnie przez tę małą buntowniczkę w moim domu zamieszkały jeszcze trzy inne chomiczki. 

Ona jest odpowiedzialna za zachomiczenie mojego domu!

Dziękuję Ci, kruszyno. Zostaniesz ze mną do końca jako kierowca niebieskiego motocykla. 

Desktop9_zpsvugrgar1.jpg

Jej pierwsze zdjęcie u mnie :)

ar1_zpsl6art5rt.png

DSC_0142_zpsd5zcdqkc.jpg

DSC_0147_zpso6brviy2.jpg

Pierwsze wzięcie na ręce :)

DSC_0104_zpsvjiqtsx8.jpg

DSC_0493_zps5f5l7fus.jpg

Ciasteczko na 2 urodziny :)

DSC_0119_zps9tejbbjl.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Współczuje, dzisiaj także nie mam powodu do radości.Właśnie przed chwilą wróciłam z Franią od weterynarza. Okazało się że ma guza nerek. Spytałam się pani czy to ją boli ale pani powiedziała że dopóki załatwia się pije i je to nie odczuwa guza. Jednak gdy przestanie to robić trzeba ją będzie uspać.  :unsure:  :unsure:  :unsure:  To nie moja wina bo weterynarz powiedział że to genetyka. Nie polecam kupować chomików w Strzelcach Opolskich bo po pierwsze są na początku dzikie a po drugie mają jeszcze genetyczne guzy przez to potem cierpi właściciel i chomik. I tak właśnie spędziłam piątek 13 - najbardziej pechowy dzień w roku. Mam nadzieje że Frania dorzyje swoich drugich urodzin (16 marca)

Odnośnik do odpowiedzi