Skocz do zawartości

Pożyczę transporterek [Kraków]

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, bardzo pilnie poszukuję transporterka do kupienia bądź pożyczenia (gwarantuję zwrot).

Wracam na święta do domu z Krakowa do Katowic i w związku z tym potrzebuję czegoś, w czym przemycę moją chomiczkę. Wolałabym uniknąć plastikowych pudełek bo będziemy podróżować pkp, jeśli nie znajdziemy nikogo przez bla bla cara.

Jeśli ktoś ma zbędny transporterek i byłby w stanie wypożyczyć na okres świąt byłabym bardzo wdzięczna.

Odnośnik do odpowiedzi

Dla klientów najczęściej kupuję w Wandzie (stacjonarny niedrogi sklep zoologiczny), jak potrzeba pożyczę, ale takie ustrojstwo przydaje się w domu. Lepiej mieć swój niż jeździć pół miasta żeby pożyczać od kogoś

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, samochód odbierze mnie spod domu, więc nie będzie dużo do chodzenia. Mogę tylko chwilę czekać na "przesiadkę" do rodzinnego samochodu w Katowicach. Na razie mam w planach włożenie do środka trochę trocin z aktualnego domku i chusteczek higienicznych.

Odnośnik do odpowiedzi

Ściółki na drogę daj sporo, żeby było gdzie się zakopać, ale zostaw miejsce na rozprostowanie kości. Ja na taką okoliczność pakuję transporter do torby po owinięciu go z 5 stron w coś ocieplającego, może być Twój sweter/szeroki szal, ale jest pewne ryzyko obgryzienia...

Odnośnik do odpowiedzi