Skocz do zawartości
Suzi2803

Little Monsters Amber :)

Rekomendowane odpowiedzi

Bursztynowa panienka przyjechała do mnie dzisiaj wieczorem  :)   Jest przecudna, a futerko ma takie, że od razu chce się ją wymiziać  :wub:  Na początku była trochę wystraszona, ale potem zaczęła być coraz pewniejsza i zwiedzać nowy dom. Teraz śpi zakopana w tunelu  :P

Zdjęcia są zabójczej jakości i nie oddają w żadnym stopniu jej uroku, ale nie chciałam jej stresować i dałam spokój  ;)

293cc9d.jpg

2n1ym3n.jpg

Jak na razie mieszkanko prezentuje się tak:

2emil3k.jpg

Za jakiś czas postaram się ładnie obfocić małą  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amber to prawie "kopiuj-wklej" Shani - na szczęście tylko z wyglądu! :D Podrzucam zdjęcie rodowodowe małej kulistości :)

ecc81ccf84af7dd4gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie to pierwsze co zauważyłam jak przyjechała, że do mamy podobna  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas wszystko w porządku i mamy się dobrze  :) Mała przyzwyczaiła się do nowego zapachu i bez problemu daje się brać na ręce.

34xqah5.jpg

xf4wzr.jpg

14e1gcj.jpg

1zdao9d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cze grubaaaa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne z niej dziewczątko, po mamusi :). Widzę, że tytuł książki, na której trzyma łapkę, wiele o niej mówi ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E tam gruba  :P To przez futerko wszystko...

sarsaparilla,  racja, skarbem to ona jest wielkim  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amber! :wub: Shani się nie wyprze córki, oj nie... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Risa - mówiłam, że będzie wyglądać jak Barbie? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, będąc niemal klonem Shani z wyglądu to było do przewidzenia :D "Точка в точке" jak jej mama :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panna jest już ze mną trochę czasu, więc poznałam już jej nawyki, zachowanie i mogę coś więcej o niej powiedzieć  :)  Przede wszystkim jest baardzo kontaktowa i lgnie do człowieka. Zawsze jak ktoś jest w pokoju drapie w szybę żeby ją wyjąć. Czasami po prostu rozłoży mi się na ręce w akwarium i żąda miziania  :P

Jest również wielkim kopaczem i robi taki syf w akwarium, że rano można zawału dostać  :D  Nie szaleje za kołowrotkiem jak wszystkie moje poprzednie chomiki - tylko sporadycznie pobiega i wraca do gryzienia drewnianej podstawy..

Jest już bardziej dojrzała z wyglądu i waży 134g. Jeżeli chodzi o żarło, nie jest zbyt wybrednym chomikiem i je praktycznie wszystko co jej podam. Zdjęcia są kiepskie - ale temu czortowi zdjęcie zrobić to jest niemożliwe  :D

2e5nuk4.jpg

34otqgz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi