Skocz do zawartości
Chomiś syryjski

Sprawa do wyjaśnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Super maluszki! Też mam moją samiczkę w ciąży i urodzi tak koło 1 listopada.Dam fotki. :D  :)  :wub:

Edytowane przez Chomiś syryjski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super maluszki! Też mam moją samiczkę w ciąży i urodzi tak koło 1 listopada.Dam fotki. :D  :)  :wub:

Przyznam, że trochę mnie zatkało. Jakim cudem masz chomiczkę w ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wujek Kaszmir zachwycony maluchami, pozdrawia Kagami :)

A w sprawie j.w. to mam nadzieję, że to nie jest wynik posiadania dwóch chomików różnych płci jakby wskazywał profil.

Edytowane przez Enaika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to pozostaje życzyć bezkonfliktowego rozwiązania ciąży. Załóż jej wątek w multimediach, jeśli jeszcze takiego nie ma.

A jeśli chodzi o maluszki L, trzymcie, proszę kciuki, żeby był jakiś przystojny chłopiec bez bandedu :ph34r:

Edytowane przez Motusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby nie śmiecić w innym temacie, zakładam nowy.

Oczekujemy na wyjaśnienia, jakim cudem kinderniespodzianką ze sklepu ma być chomik, którego miesiąc przed rzekomym terminem porodu można zobaczyć na YT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to pozostaje życzyć bezkonfliktowego rozwiązania ciąży. Załóż jej wątek w multimediach, jeśli jeszcze takiego nie ma.

A jeśli chodzi o maluszki L, trzymcie, proszę kciuki, żeby był jakiś przystojny chłopiec bez bandedu :ph34r:

Ok, założę wątek.Myslę że będzie dobrze  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi