Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U Granacia chyba lepiej - wydaje mi się, że zarasta. Jutro wizyta kontrolna, oby było już dobrze.

Jako wynagrodzenie za poniesione straty futerka Ksieciunio dostał kolbę JR Farm. Kolba leży od tygodnia, nietknięta. Obgryzł te papierki i zaniósł do gniazda. Kolba nie zając, nie ucieknie, prawda? :) Zresztą, chomikowi na jego poziomie nie wypada rzucać się na żarcie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do wszystkiego trzeba podchodzic dystyngowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, że Granat ma się dobrze, całus od cioci Gosi :). U nas też kolby w ogóle nie schodzą. Grej miał 2, jedną marchewkową, teraz ma drugą, z płatkami kwiatu słonecznika, nie zjadł żadnej z nich, woli zioła i korzenie. Arystokratyczne podniebienie nie tyka plebejskiego fast foodu :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajecie po całej, to się nie spieszą. Ja szatkuję i od razu jest napięcie, że zaraz się skończy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalnie zakończyliśmy leczenie Granacia. 

Wyników z dermatofitów nie ma  jeszcze, w zeskrobinach był nadal jeden nużeniec (w każdej próbce od początku była jakaś jedna sierota zaplątana, jedna i nie więcej, ja nie wiem, jakby się umawiały durne robale), ale że sierść zaczęła odrastać, to podano mu ostatnią dawkę preparatu na pasożyty (krople na kark) i zostawiono do obserwacji. No więc się obserwujemy.

Młody dostał dziś odrobinkę kociego Moments z kurczakiem, łososiem i szpinakiem (odgapione od podrik) i zaprawdę powiadam Wam, jakkolwiek kolba niegodna królewskiego podniebienia, o tyle puszkowane mięsko sprawiło Księciuniowi radość ogromną, zjadł, oblizał łyźkę i chciał jeszcze :P 

A oto i nasz rekonwalescent :) 

1-DSC_0938_zpskggqm2np.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki piękny pan! Dużo zdrowia.

(Manewr z małym kawałkiem kolby zadziałał :). Teraz będę wydzielać po kawałeczku co dwa tygodnie ;). )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, hej :) 

Ależ tu bezruch :) Byłam pewna, że będę musiała szukać wątku na N-stronach wstecz, a tu już w połowie pierwszej.... :D Jak to? Gdzie wszyscy? 

U Granacia wszystko dobrze. Futerro jak nowe, apetyt mu dopisuje, czerpie z dobrodziejstw lata pełnymi garściami :) 

DSC_0407_zpsphmzcx8x.jpg

DSC_0411_zpsjjj9pjbk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi