Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

az nos cały usmolony od tych wykopów :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja nie wiem, to jakaś mieszanka chomika z kretem :)

Dzisiejszy księciunio :)

1-DSC_0273_zpscvawsupr.jpg

1-DSC_0278_zpsiyok6rs6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta mina przez szybę... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ta kropelka wody na bródce  :D

Uwielbiam go, jest urodzonym modelem :)

1-DSC_0281_zps8oqidbn0.jpg

Brak mi po prostu słów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"wiem, co robiliście wczoraj w nocy"

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1-DSC_0284_zps209u6xzo.jpg

Księciunio mi dorośleje :) 

Robi się coraz bardziej hardy i nabiera charakterku.

Nadal kobie jak szalony, codziennie powstają nowe podkopy. Zrobił sobie spiżarkę w logsie stojącym bezpośrednio przy domku i włazi do niego właśnie od spodu, przez podkop (pod ścianą domku). Uwielbia malwę! Dla mnie szok, zawsze mi się wydawało, że chomiki są anty-kwiatowe, a jak już, to tylko płatki słonecznika. Zajada ze smakiem pyłek pszczeli i suszone zioła, za to cukinię z Mixeramy regularnie wygrzebuje i wyrzuca za miskę.

No i sika do piasku. Jest to kamień milowy - wcześniej siusiał trochę gdzie popadnie :P A ostatnio wędruje prosto do piaskownicy, ogonek w górę i załatwia swoje sprawy, jestem dumna jak z własnego dziecka :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj Księciunio z nieco innej perspektywy :) 

1-DSC_0323_zps0eyuawwt.jpg

Aparat nieco przekłamuje kolory (w rzeczywistości Granatto nie jest aż tak kremowy), za to puszystość jak najbardziej prawdziwa, a miękkość nie do opisania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mmmm... :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały ;) :P

1-DSC_0375-001_zpssgkhokli.jpg

Taaak, Księciunio jest super puszysty, a w parze z tą puszystością idzie też niezwykle łagodny charakter i styl bycia :) Jego ruchy i reakcje są takie, że po prostu nie sposób nie nazywać go Księciuniem :) Niemal od początku przylgnął do niego ten pseudonim i chyba już tak zostanie :D

Edytowane przez Emmy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1-DSC_0382_zpskb48vpfj.jpg

Dzisiejsze zdjęcie trochę byle jakie - efekt permanentnego zabiegania ostatnio... Nadrobię w święta, będą sesje jak marzenie :)

Księciunio od poprzedniego meldunku jeszcze troszkę urósł, ostatnie ważenie wskazało 174g. Futerko też ma wyraźnie dłuższe - spróbuję to uchwycić przy najbliższej okazji. Cudowności, można gładzić bez końca :)

Nadal kopie.

Zginęła nam miseczka.

Pewnie jest w jakimś zapadniętym tunelu.

To tyle na dziś, idę przekopywać ściółkę w poszukiwaniu porcelany :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piekny jest!

Dumnam! :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też :) 

A teraz opcja z orzechem :)

1-DSC_0414_zps94qcdsoz.jpg

A co tam, chomik też człowiek, rozpusta na święta mu się należy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale mina: Mój orzeszek, odwal się :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motusa - no dokładnie, w kwestii orzechów nie ma żadnych kompromisów :) 

1-DSC_0541_zpsqpmaezgh.jpg

Nie potrafię uchwycić koloru Księciunia. Robię na ciemnym tle, na jasnym, w chłodnej kolorystyce, w ciepłej kolorystyce, a mój głupi aparat nieustannie przekłamuje. Chociaż na tym poprzednim, to już tak prawie - prawie :) 

Księciunio raczy ostatnio interesować się nowymi smakołykami, chrupie gałązki jabłoni i korzonki, do których do niedawna podchodził z dystansem. Za to gardzi np. suszonymi truskawkami, które kupiłam na specjalne okazje (Ciaran dałby się pokroić...). Hańba mi, że się nie domyśliłam :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakbyś go spróbowała na lawendowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakbyś go spróbowała na lawendowym?

Myślisz? Spróbuję coś wykombinować, ale chyba nie mam nic lawendowego, chociaż... Koszulkę nocną mam, dla testów starczy :) 

A jak nie, to wezmę bezczelnie i w Gimpie obrobię, żeby wyglądało jak należy, bo ludzie gotowi pomyśleć, że to kremik jakiś, a nie lilaczek.

Byłam ostatnio w Maxizoo (otworzyli we Wrocku). Fajny sklep, bez zwierzaków. Wybór w cholerę, ale że niemal wszystko mam :P to wzięłam i nabyłam mini-kolby kukurydzy (bardzo fotogeniczne, bo kolorowe) i rybki w kurczaku, których zawsze sobie (=Granatowi) odmawiałam, ze względu na zooplusowe koszty wysyłki. 

Kukurydzą Księciunio wzgardził. Nawet nosem nie tknął, leży gdzie leżała i ani jedno ziarnko nie wydłubane. No taki fusyt z niego, że nie mogę :P Chciej tu dobrze, człowieku :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko oddać lilac ;-) Wiem o czym mówisz :D Tatuażystka też musiała się nieźle nagimnastykować... Ciężko oddać ciepły odcień lilacu bez pociemnienia kolorów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi