Skocz do zawartości
Allo

Chomiki w obiektywie - Październik 2016

30 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy kolejną edycję!

W konkursie nagrody rzeczowe nie są przewidziane - jest to po prostu forma wspólnej zabawy i "zdrowej rywalizacji".
Udział jest dobrowolny z przestrzeganiem regulaminu forum oraz zasad konkursu (patrz niżej).

Regulamin konkursu (warto sobie przypomnieć):

1. Konkurs jest tematyczny: wszelkie zdjęcia zgłaszane do niego muszą nawiązywać do tematu – inne nie będą brane pod uwagę. Tematy będą inne każdego miesiąca – jeśli ktoś będzie miał jakieś pomysły może nadesłać propozycję na PW, lub w temacie: http://forum.e-chomi...ozycje-tematów/
2. Do konkursu zgłaszamy maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa.
3. W konkursie mogą brać udział zarejestrowani użytkownicy forum - zdjęcia wysyłacie do mnie na PW opatrzone tematem wiadomości „Konkurs - miesiąc”, np. Konkurs - sierpień.
4. Na każdym zdjęciu musi być chomik, niekoniecznie nasz (np. brata, kuzynki, koleżanki – jednak za pozwoleniem właściciela). Bohaterem zdjęcia może być też chomik będący już za Tęczowym Mostem.
5. Każdy zdjęcie zgłoszone do konkursu musi zostać opisane imieniem zwierzaka, który jest na nim przedstawiony.
6. Tytuł zdjęcia jest opcjonalny, jeśli zostanie dopisany do zdjęcia - pojawi się pod nim na czas głosowania.
7. Pod koniec każdego miesiąca będzie organizowane głosowanie – zasady głosowania poniżej.
8. Pod koniec roku będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie roku – udział wezmą najlepsze zdjęcia z danych miesięcy – konkurs grudniowy będzie krótszy o 1 tydzień, który zostanie przeznaczony na głosowanie "końcoworoczne".
9. Zdjęcia zgłaszamy w podanym terminie, zostaną one opublikowane po terminie zgłoszeń i w tym czasie będzie głosowanie. Jeśli do udziału w danej edycji konkursu zgłoszą się mniej niż 2 osoby, konkurs w danym miesiącu zostaje zawieszony.
10. Aby nie wygrywała ciągle jedna i ta sama osoba, zdjęciami miesiąca mogą zostać maksymalnie 3 zdjęcia jednego użytkownika w roku. Przykładowo: Pani x wygrywa konkurs w styczniu, lutym i marcu, to w kolejnych miesiącach nie może zdobyć już pierwszego miejsca :)
11. Do konkursu można zgłaszać jedynie zdjęcia zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami opieki nad chomikami - to znaczy że z zabawy wykluczone będą zdjęcia na których chomik znajduje się w sytuacji jakkolwiek zagrażającej jego zdrowiu lub życiu, przedstawiające niewłaściwe sposoby opieki albo groźne dla zwierzęcia wyposażenie. Autor zdjęcia zostanie poinformowany o tym że nie spełnia ono regulaminu konkursu, przy czym będzie miał możliwość wysłania kolejnej pracy jeśli wciąż będzie chciał brać udział w zabawie.

Zasady głosowania:

1. Głosowanie odbywa się w formie ankiety.
2. Każdy użytkownik może oddać głos na zdjęcie nie swojego autorstwa.
3. W przypadku zagłosowania na swoje zdjęcie wykluczamy wszystkie zdjęcia danego użytkownika w danym miesiącu (w ankiecie liczymy na uczciwość użytkownika).
4. Raz oddany głos nie ulega zmianie! Uwaga - jeśli ktoś będzie chciał podejrzeć wyniki ankiety przed oddaniem głosu, straci możliwość głosowania. Wyniki ankiety można podejrzeć po zagłosowaniu.
5. W przypadku uzyskania miejsca ex aequo zorganizowana zostanie dogrywka między takowymi zdjęciami.

Edycja październik 2016:

1. Zdjęcia zgłaszamy od 4 do 25 października (do 23:59).
2. 26 października wstawione zostaną w tym temacie ponumerowane zdjęcia (kolejność losowa).
3. Głosowanie będzie trwać od momentu wstawienia zdjęć do 31 października.
4. Ogłoszenie wyników przewidziane na 1 listopada.

Temat konkursu: TAK SOBIE UMOŚCIŁEM I TU BĘDĘ SPAŁ!
(W tym miesiącu senne pozy, kosmicznie zbudowane gniazda, fikuśne miejsca na drzemkę i wiele innych - temat do waszej interpretacji!)

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy tydzień minął, zostały dwa na wysłanie zdjęć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo miło, że mój głos (jedyny w tej sprawie) został zignorowany...

Allo, skoro pytasz na forum jakie jest zdanie innych a i tak chcesz postawić na swoim to po co w ogóle pytasz? nie otrzymałam odpowiedzi a regulamin został 'poprawiony' po cichu... uważam, że nie jest to w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale że o co chodzi?

Popatrz na ostatnie wpisy z wrześniowej edycji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo miło, że mój głos (jedyny w tej sprawie) został zignorowany...

Allo, skoro pytasz na forum jakie jest zdanie innych a i tak chcesz postawić na swoim to po co w ogóle pytasz? nie otrzymałam odpowiedzi a regulamin został 'poprawiony' po cichu... uważam, że nie jest to w porządku.

Miryal, bardzo Cię przepraszam, to zwykły błąd. Mam na dysku plik tekstowy z którego zawsze przekopiowuję treść pierwszego postu. Kiedy w zeszłym miesiącu zapytałaś o podpisy, uznałam że punkt 6 w regulaminie jest nieprecyzyjny, więc dopisałam "pod zwycięskim zdjęciem". Później napisałaś że fajnie byłoby gdyby jednak podpisy pojawiały się na czas głosowania, co moim zdaniem jest fajnym pomysłem, więc chciałam wprowadzić to od tego miesiąca, ale zwyczajnie zapomniałam poprawić tę linijkę w moim pliku. Ot, babolek w tekście i zwykła pomyłka.

Przepraszam jeśli poczułaś się urażona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałam i rzuciłam okiem na regulamin, i nie rozumiem. Nie mam czasu rzucać szczegółowo. :)

Uff, fajnie, że wyjaśnione. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za wyjaśnienie sytuacji :) oczywiście wszystko rozumiem i cieszę się, że tak szybko reagujecie. Szkoda, że nikt z forumowiczów (oprócz mnie) nie wyraził swojego zdania w związku z podpisami do zdjęć ale naprawdę myślę, że to dobry pomysł, bo może w ten sposób uda się odrobinę urozmaicić konkurs :) Sama kiedyś wysłałam zdjęcie do jednej z edycji ale samo zdjęcie bez podpisu to już nie było to... :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też uważam, że ciekawiej by było aby umieszczać pod zdjęciami podpisy. Często sporo wyjaśniają, można dodać śmieszny komentarz itd...Super, że ulegnie to zmianie.

Znalazłabym fajne zdjęcia na październikowy konkurs ale nadal mam blokadę by zagladać do folderów "Toffinka", " Bąbelek" :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też uważam, że ciekawiej by było aby umieszczać pod zdjęciami podpisy. Często sporo wyjaśniają, można dodać śmieszny komentarz itd...Super, że ulegnie to zmianie.

Znalazłabym fajne zdjęcia na październikowy konkurs ale nadal mam blokadę by zagladać do folderów "Toffinka", " Bąbelek" :(

Edith, może to właśnie czas i okazja by się przełamać... ja często zaglądam do folderów mimo iż łamie mi to serce, popłaczę i biegnę przytulić Ishkę jak tylko wstanie (cóż za cudowny chomik z tej mojej dziewczynki! <3)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edith, może to właśnie czas i okazja by się przełamać... ja często zaglądam do folderów mimo iż łamie mi to serce, popłaczę i biegnę przytulić Ishkę jak tylko wstanie (cóż za cudowny chomik z tej mojej dziewczynki! <3)

Probowałam kilka razy ale zawsze strasznie ryczę. Na pewno będę musiała to zrobić ale chyba dam sobie jeszcze trochę czasu.

Cudownie, że Ishka daje Ci radość. Miłość do zwierzaka jest chyba najlepszym co może nas spotkać, bo jest czysta i prawdziwa. O ludziach niestety nie zawsze można tak powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwierzątka są 100% naturalne, prawdziwe. Ludzie...szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Został ostatni tydzień na przysyłanie zdjęć, macie jeszcze czas do wtorku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas do jutra (wtorku) wieczorem, jeszcze zdążycie! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Październikowy temat to "Tak sobie umościłem i tu będę spał!". Poniżej nadesłane zdjęcia, głosować można w ankiecie powyżej - wyniki 1 listopada, powodzenia :D

1. "Koko-kołyska":
11113804_841764439255603_373131815341118

2. "Mam to w nosie, będę tu spał!"
c607380ab66abc3fmed.jpg

3. "Just chilling :-)"
9a4f8a36c34425b2.jpg

4. "Czasem lubię na widoku"
11330031_841773325921381_385025571635040

5. "Słodko śpiący Tuttiś"
Ao8QpV.jpg

6. "Nawet tutaj inwigilują!"
11136775_841772345921479_745637060793234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się całkowicie, konkurencja jest bardzo wyrównana, wszystkie zdjęcia cudowne  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konkurencja bardzo mocna. Wszystkie są przeurocze. :wub:

Zgadzam się całkowicie, konkurencja jest bardzo wyrównana, wszystkie zdjęcia cudowne  :wub:

Ja też tak uważam :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem, czemu tak mało zdjęć. Przecież to jedyna okazja na nieporuszone ujęcia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przewagą 5 głosów edycję październikową wygrywa...

Szybcior I !

11113804_841764439255603_373131815341118

Tytuł zdjęcia: "koko-kołyska"

Na fotografa miesiąca wybraliście Szybcior - gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje  :wub:

W tym miesiącu jakbym mogła to bym głosowała na każde zdjęcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem poruszona! ;) Mam nadzieję, że TM fanfary!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi