Skocz do zawartości
sarsaparilla

Nazywam się Grejpfrut. Podrik's Grejpfrut.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka brachu, co tam u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ty Brutusie przeciwko mnie? :) Ok, będą dziś, ale wieczorem :). Pan Grej spi po nocnym okupowaniu najnowszego nabytku, czyli koła Kinia, które bezgranicznie kocha, a ja idę grać w gry planszowe z corka ma, Maja nazwana :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja Brutus, a co! :P

Nie no, chętnie na Panicza Greja popatrzę :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcia będą jutro, zagadałam się z panną J, zapomniałam o fotach ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekamy na 50 twarzy Greya :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miały być, to będą. Nie za dużo, Adam nie miał czasu ogarnąć wszystkiego. Grej jest taką klasyczną, bardzo męską :), pięknością. Ma świetne proporcje, anielski charakter, je z gracją i bez rzucania się do stołu, paniczyk z dobrego domu :D. Uwielbia Vita-Mixa z Mixeramy, ziółka Bergwiese i Immuno, płatki kwiatów, odżywia się zdrowo jak na księcia przystało. Piniowe są też mile widziane, ale jako błekitnokrwisty mężczyzna, nie ma wyrywania na siłę. Jak mu się daje przysmak, niekoniecznie orzecha, to bardzo delikatnie wyjmuje go pyszczkiem spomiędzy palców :D. Poniżej kilka zdjęć, nie mam już siły na opisy, wstawanie o 5.30 mnie dobija.

4f6b27d26dc311f7gen.jpg

6450e3182ba69cadgen.jpg

c003dcb04edc452dgen.jpg

7a9bb691df95e7aegen.jpg

5a535b6d61594ac8gen.jpg

Edytowane przez sarsaparilla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to jest prawdziwy Panicz, klękajcie chomicze narody :D
Cudeńko :wub: :wub: :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki misio :D I jaki duży! Ma taki wyraz ryjka jakby wiecznie był embarrassed :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słodziak z niego :) na trzecim zdjęciu wygląda po prostu bosko! Podoba mi się ta jego sierść o nieregularnej długości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autochtoni nazywają mnie Stefano Dywano...

3d08ea43d48663fegen.jpg

Nie wiem czemu?

6296c06ecc38b192gen.jpg

Za karę zeżrę im kanapę.

2907ad5e49854034gen.jpg

Potem posiedzę w domku, który jest od miesiąca o wiele za mały, że niby urosłem czy coś.

4825026f9ffb1800gen.jpg

Takowoż, jakobyż, poniewuż, se już wyjdę, nie będę błaznował w za małej siedzibie, którą zaiste osikałem onegdaj.

c4250f3191611584gen.jpg

Posiedzę pół godziny na rękach, aż Mała Duża sama zacznie przysypiać :D.

3e0075d990021733gen.jpg

Po czym dwoje dzieci poszło do łóżek, zmęczone wybiegiem ;)

Stefano dziękuje za hołdy i poleca się na przyszłość ;), to odnośnie poprzednich postów ;). Mam dużo roboty, nie zawsze zdążę odpisać na czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

on chyba jest wielkości Buni prawie :D 

Domek spoko, można akurat na kibelek przerobić, wstawić tą kątową miseczkę ceramiczną :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Enaika, raczej przegryzione :D. Odsunęłam dziada, podstawiłam moje spodnie domowe do zeżarcia, to ziewnął i chciał iść spać do nogawki. Adam za to pozwala mu dosłownie na wszystko, włącznie z żarciem kanapy, nowego prześcieradła itp.

Aśka, serio, wiedziałam, że jakoś byś zagospodarowała ten domek :). To spadek po ostatnim miesiącu życia Dziedziczki, nie mogę się z nim rozstać. Grej dostaje go tylko na wybiegi, w ramach tego, że może za którymś razem przestanie wpierdzielać hdf/kanapę/wygryzać mi dziurę w kieszeni. Marzenie ściętej głowy :P.

Co do wielkości, to ważył dziś 152 na pusty żołądek ;). Groszek za to 170, a Gruszka pewnie jeszcze więcej ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo Ty myślisz, że skoro chomik chce zrobić dziurę w kanapie to zadowoli się spodniami, i to takimi co to ich nie używasz na wyjścia...to nie tak działa XD Misia Pierwsza jak mi wpadła do szafy to nie miałam spodni, musiałam od zera zaczynać prawie. Lepiej pilnuj królewicza bo widać ma podobne zapędy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślałam, że jak imię Grejpfrut to chomik pewnie jakiś żółty czy cóś, a to szaraczek uroczy i faktycznie Grey bardziej pasuje. Przypomina mi mojego Pyśka, nawet wyraz pyszczka podobny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne miski, ale ja chcę chyba, bo jeszcze nie wiem dokładnie co, kupić drugi domek albo zrobić wielką piaskownicę, jeszcze nie zdecydowałam.

Plus faktycznie Grey pasuje ze względu na kolor futerra :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny niszczyciel wszystkiego co się nie rusza rośnie ;) Mogą sobie łapki z moją Szeregową podać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No no ładny kawaler :) Nauczcie go mniej psocić, bo będziesz spala na podłodze jak zeżre kanapę :P

Ja swoje tak "wytresowalam", że gdy tylko krzyknę "Ruby/Jagoda spokój" to udają, że nic złego nie robią. A gdy już coś spsocą to kladą uszy i uciekają jakby miały z 300KM w kuperku - szczególnie Ruby. Cyrk. Zwierzęta są chytre.

Bo Ty myślisz, że skoro chomik chce zrobić dziurę w kanapie to zadowoli się spodniami, i to takimi co to ich nie używasz na wyjścia...to nie tak działa XD Misia Pierwsza jak mi wpadła do szafy to nie miałam spodni, musiałam od zera zaczynać prawie. Lepiej pilnuj królewicza bo widać ma podobne zapędy :D

Kiedyś Toffinka wpadła do szafy i zniszczyła kilka moich staników, co dzwine....wygryzła dziury centralnie na środku kaźdej miseczki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli chomiki mają doskonałe wyczucie tego, które części ubrania zasłaniają strategiczne obszary :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grey chce wygryźć wszystkie kąty, ja mu nie pozwalam, Adam za to dałby mu wszystko. Wygryzanie nowego prześcieradła na łóżku, skończyło się tym, że dziada zabrałam gdzie indziej, bo Adam twierdził, że zawsze można kupić nowe, a chłopina niech się bawi :D. Teraz leżą oboje na łóżku, Greju pod pachą Adama i się miętolą po męsku. Ja też chciałam pomiętosić, bo on jest bardzo głaskolubiący, ale gdzie tam, nie da rady ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Męska solidarność, jeszcze dojdzie do tego, że będziesz musiała wziąć kolejnego chomika by móc go miziać bo jak na razie przegrywasz z konkurencją. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...