Skocz do zawartości
narcyzia

{Śląsk} 9 szczurków do adopcji

Rekomendowane odpowiedzi

Na co dzień wprawdzie zajmuję się adopcjami chomików i o szczurach nie mam większego pojęcia, jednak niespodziewanie przypadło mi w udziale zadanie znalezienia dobrych domów i odpowiedzialnych opiekunów dla 9 samiczek szczurków w różnym wieku. Wszystkie swego czasu zostały wyciągnięte z miejsc, gdzie miały trafić jako pokarm, niestety po uratowaniu życia wszystkie prowadziły nudną egzystencję pozbawioną miłości i właściwej opieki. Udało mi się przekonać osobę, która w ten sposób zbierała ratowane szczurki, że oddanie ich do adopcji to znacznie lepszy pomysł niż takie "zbieractwo" i tak opiekunów - nie właścicieli - szukają szczurzynki:

* Szasta i Pestka, siostry odmiany husky urodzone w styczniu 2015,

* brązowe: Whisky i Martini (siostry z września 2014) wraz z Grappą, córką Whisky (ze stycznia 2015),

* Pixie (z sierpnia 2014) i jej mama Dixie (grudzień 2013), odmiany dumbo, jak mniemam,

* Tequila i Rakija, brązowo-czarne bliźniaczki z września 2015.

Zdjęcia dodam już wkrótce, a tymczasem zachęcam do adopcji :) Swoim zwyczajem w razie potrzeby chętnie pomogę w transporcie zwierzaków komunikacją miejską kzkgop :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obiecane zdjęcia:

Szasta

1fimup.jpg

Pestka

2qkm3vr.jpg

Whisky, Martini i Grappa - nie pytajcie, która jest która :P

xvcdf.jpg

Pixie

2vkhwu1.jpg

Dixie

15xmxra.jpg

Tequila

efpjkh.jpg

Rakija

ojngxk.jpg

Nikt nie chce przygarnąć żadnej ze szczurzynek? :( Wszystkie aż pchają się na ręcę, lecz u mnie nie mają tej możliwości, by swobodnie pobiegać poza klatką :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dom wciąż czekają Pixie, Dixie i brązowa trójka :)

Edytowane przez narcyzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hhm waham się między wzięciem chomiczka a szczurzą parką, mam klatkę dobrą też dla szczurków i sama nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hhm waham się między wzięciem chomiczka a szczurzą parką, mam klatkę dobrą też dla szczurków i sama nie wiem ;)

Szczurki zostały już tylko 3 dzikuski, chyba już na dożywotnim DT. A na czasowym chomiczym DT mam teraz sympatycznego srebrnego włochacza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi