Skocz do zawartości
Allo

Chomiki w obiektywie - Wrzesień 2016

Największy drapieżnik jest na zdjęciu numer:  

26 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W tym miesiącu drobna zmiana w regulaminie, ze względu na sytuację z sierpnia - rzućcie okiem na punkt 11, od tego miesiąca już wszystko powinno być jasne :) Zaczynamy kolejną edycję!

W konkursie nagrody rzeczowe nie są przewidziane - jest to po prostu forma wspólnej zabawy i "zdrowej rywalizacji".
Udział jest dobrowolny z przestrzeganiem regulaminu forum oraz zasad konkursu (patrz niżej).

Regulamin konkursu (warto sobie przypomnieć):

1. Konkurs jest tematyczny: wszelkie zdjęcia zgłaszane do niego muszą nawiązywać do tematu – inne nie będą brane pod uwagę. Tematy będą inne każdego miesiąca – jeśli ktoś będzie miał jakieś pomysły może nadesłać propozycję na PW, lub w temacie: http://forum.e-chomi...ozycje-tematów/
2. Do konkursu zgłaszamy maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa.
3. W konkursie mogą brać udział zarejestrowani użytkownicy forum - zdjęcia wysyłacie do mnie na PW opatrzone tematem wiadomości „Konkursowe - miesiąc”, np. Konkursowe - sierpień.
4. Na każdym zdjęciu musi być chomik, niekoniecznie nasz (np. brata, kuzynki, koleżanki – jednak za pozwoleniem właściciela). Bohaterem zdjęcia może być też chomik będący już za Tęczowym Mostem.
5. Każdy zdjęcie zgłoszone do konkursu musi zostać opisane imieniem zwierzaka, który jest na nim przedstawiony.
6. Tytuł zdjęcia jest opcjonalny, jeśli zostanie dopisany do zdjęcia - pojawi się pod zdjęciem.
7. Pod koniec każdego miesiąca będzie organizowane głosowanie – zasady głosowania poniżej.
8. Pod koniec roku będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie roku – udział wezmą najlepsze zdjęcia z danych miesięcy – konkurs grudniowy będzie krótszy o 1 tydzień, który zostanie przeznaczony na głosowanie "końcoworoczne".
9. Zdjęcia zgłaszamy w podanym terminie, zostaną one opublikowane po terminie zgłoszeń i w tym czasie będzie głosowanie. Jeśli do udziału w danej edycji konkursu zgłoszą się mniej niż 2 osoby, konkurs w danym miesiącu zostaje zawieszony.
10. Aby nie wygrywała ciągle jedna i ta sama osoba, zdjęciami miesiąca mogą zostać maksymalnie 3 zdjęcia jednego użytkownika w roku. Przykładowo: Pani x wygrywa konkurs w styczniu, lutym i marcu, to w kolejnych miesiącach nie może zdobyć już pierwszego miejsca :)

WAŻNE: 11. Do konkursu można zgłaszać jedynie zdjęcia zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami opieki nad chomikami - to znaczy że z zabawy wykluczone będą zdjęcia na których chomik znajduje się w sytuacji jakkolwiek zagrażającej jego zdrowiu lub życiu, przedstawiające niewłaściwe sposoby opieki albo groźne dla zwierzęcia wyposażenie. Autor zdjęcia zostanie poinformowany o tym że nie spełnia ono regulaminu konkursu, przy czym będzie miał możliwość wysłania kolejnej pracy jeśli wciąż będzie chciał brać udział w zabawie.

Zasady głosowania:

1. Głosowanie odbywa się w formie ankiety.
2. Każdy użytkownik może oddać głos na zdjęcie nie swojego autorstwa.
3. W przypadku zagłosowania na swoje zdjęcie wykluczamy wszystkie zdjęcia danego użytkownika w danym miesiącu (w ankiecie liczymy na uczciwość użytkownika).
4. Raz oddany głos nie ulega zmianie! Uwaga - jeśli ktoś będzie chciał podejrzeć wyniki ankiety przed oddaniem głosu, straci możliwość głosowania. Wyniki ankiety można podejrzeć po zagłosowaniu.
5. W przypadku uzyskania miejsca ex aequo zorganizowana zostanie dogrywka między takowymi zdjęciami.

Edycja wrzesień 2016:

1. Zdjęcia zgłaszamy od 3 do 25 września (do 23:59).
2. 26 września wstawione zostaną w tym temacie ponumerowane zdjęcia (kolejność losowa).
3. Głosowanie będzie trwać od momentu wstawienia zdjęć do 30 września.
4. Ogłoszenie wyników przewidziane na 1 października.

Temat konkursu: DRAPIEŻNY CHOMIK
(W tym miesiącu drapieżna strona naszych maluchów - groźne miny? Polowanie na suszone robale? Temat do waszej interpretacji!)

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniecznie :D Ze swojej strony obiecuję jak zwykle przypominać zapominalskim :D

Edit: jest już pierwsze zgłoszenie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominajka: minęło już ciut więcej czasu niż tydzień, zostały dwa tygodnie na wysłanie zdjecia do konkursu :D

PS: Jest już drugie zgłoszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie jeszcze tydzień na wysyłanie zdjęć, w niedzielę koniec zgłoszeń!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Została sobota i niedziela, jeszcze zdążycie! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może to być zdjęcie już zamieszczone na forum czy musi być całkowicie nowe? Przeczytałam w/w regulamin ale mogę być okresowo ślepa lub mój mózg odrzuca podaną wiadomość :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro można wrzucać zdjęcia chomików z tęczowego mostu, to możesz wrzucić i zdjęcie z forum, jak jest twoje . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, mogą być zdjęcia publikowane już wcześniej :)

Edit:

We wrześniu wybieramy największego drapieżcę :D

1. 96686238bc7a5958.jpg

2. 85102d41f51d811a.jpg

3. 13775952_233772007017248_809112309665643

4. b0d41de1a848b045.jpg

5. 724b74e0bbc9442f.jpg

6. 513db90e574aac5b.jpg

7. 67c9cc587fb3c5b3.jpg

8. photo-12267.jpg

Głosowanie będzie trwało do 30 września, powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na zdjęciu nr 2 to taki przyczajony tygrys zmierzający w kierunku ofiary ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przewagą 6 głosów edycję wrześniową wygrywa...

Kaszmir!

13775952_233772007017248_809112309665643

Tytuł zdjęcia: "Kaszmir - Gniew Panicza"

Na fotografa miesiąca wybraliście Enaikę - gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie Kaszmirkowi przekazuję, że został twarzą...tj. paszczą miesiąca :D dziękujemy  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje! :)

Mam pytanie do Allo - dlaczego pod zdjęciami do głosowania nie są dodawane tytuły? W regulaminie doczytałam, że jeśli zdjęcie posiada tytuł to jest on również zamieszczany na czas oddawania głosów... miałam już pytać o to po którejś z poprzednich edycji ale wypadło mi z głowy :) więc jak to z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6. Tytuł zdjęcia jest opcjonalny, jeśli zostanie dopisany do zdjęcia - pojawi się pod zdjęciem.

Ja to po prostu zrozumiałam tak, że jeśli ktoś zaproponuje tytuł dla swojego zgłoszenia, to zostanie on dodany pod zwycięskim zdjęciem :P Do tego w tytułach często pojawiają się imiona chomików a po tym można łatwo zgadnąć kto jest autorem i mimo woli pokierować się sympatią przy głosowaniu :P Wiadomo że wiele chomików i tak jest mocno rozpoznawalnych i czasem i tak wiadomo czyje jest zdjęcie, ale mimo wszystko staram się żeby konkurs był możliwie sprawiedliwy :P

Chcielibyście tytuły pod zdjęciami już w głosowaniu? (dodam że rzadko kto w ogóle dodaje tytuł do zgłoszenia, w tej edycji na przykład na 8 zdjęć były tylko 2 tytuły, bywa że nie ma ich wcale).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to po prostu zrozumiałam tak, że jeśli ktoś zaproponuje tytuł dla swojego zgłoszenia, to zostanie on dodany pod zwycięskim zdjęciem :P Do tego w tytułach często pojawiają się imiona chomików a po tym można łatwo zgadnąć kto jest autorem i mimo woli pokierować się sympatią przy głosowaniu :P Wiadomo że wiele chomików i tak jest mocno rozpoznawalnych i czasem i tak wiadomo czyje jest zdjęcie, ale mimo wszystko staram się żeby konkurs był możliwie sprawiedliwy :P

Chcielibyście tytuły pod zdjęciami już w głosowaniu? (dodam że rzadko kto w ogóle dodaje tytuł do zgłoszenia, w tej edycji na przykład na 8 zdjęć były tylko 2 tytuły, bywa że nie ma ich wcale).

Jestem zdecydowanie za tym by jeśli autor wysyła zdjęcie z tytułem (który nie przemyca w sobie imienia chomika :)) dołączyć tytuł do zdjecia na czas głosowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi