Skocz do zawartości
ChomikBartus

Czy to normalne, że chomik dużo i często się wypróżnia?

Rekomendowane odpowiedzi

1. gatunek: Ch. Dżungarski
2. płeć: Samczyk
3. wiek: Już prawie rok :)
4. czy jest sam w klatce/akwarium: Sam
5. czy jest w ciąży: nie dotyczy
6. czy przechodził w przeszłości podobną chorobę: nie
7. czym jest karmiony: Karma: Lolo pets premium i Versele laga Kolby: Lolo pets
8. dokładne zdjęcie jeśli to tylko możliwe: brak
9. Podaj dokładne objawy, kiedy je zauważyłeś i czy chomik zmienił swoje zachowanie:
Chomik ostatnio często i dużo się wypróżnia. Wcześniej tak nie miał. Ostatnio wypróżnił mi się na rękach około 4 "bobki". Nigdy tak duzo sie nie wyproznial. Warto dodac, ze czesto mu to sie zdarza. "bobki" są normalnej wielkości, tak jak zawsze nie różnią się od tych wcześniejszych. Czy to może być biegunka? Bobki nie są wodniste, to są zwykłe jak zawsze. Po prostu chcę się upewnić, chcę żeby chomik miał jak najlepiej.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro konsystencja taka jak zawsze to nie jest to biegunka i nic złego się nie dzieje - może po prostu chomik więcej je ostatnio? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź! No ostatnio "czepił" się jedzenia :)

Do zamknięcia :)

Niestety nie do zamknięcia - poczytaj o polecanych karmach, pokarm który podajesz jest co najmniej szkodzący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak versele laga to tylko hamster nature jak juz coś. Inne mają dużo więcej zapychaczy, które tylko pulchnieją w brzuchu chomika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak versele laga to tylko hamster nature jak juz coś. Inne mają dużo więcej zapychaczy, które tylko pulchnieją w brzuchu chomika.

Skąd takie wnioski? VL HN to tak samo jedna, wielka pęczniejąca chrupa. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydawalo mi sie ze w hn jest ich jednak mniej :-) Na podstawie wlasnej obserwacji, bo kiedyś uzywalam tych karm. Myle się? Moze faktycznie hn sa bardziej rozdrobnione te bobki ale w efekcie jest ich tyle samo ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi