Skocz do zawartości

{Śląsk} Węgielek i jego siostra do adopcji


Rekomendowane odpowiedzi

Domu stałego lub tymczasowego pilnie poszukują moje dwa nowe adopciaki - Kremik i Węgielek, syryjscy bracia z zoologicznego, który nareszcie rezygnuje ze sprzedaży chomików, a wkrótce może i w ogóle zwierząt. Trzeci brat nie dojechał, ponieważ hasa samopas po sklepie i na razie nic nie wiem o jego odnalezieniu. Bracia na oko mają około 3 miesięcy i nie są jeszcze w pełni wyrośnięci, za to tryskają nieokiełznaną energią :)

 

Jaśniutko biszkoptowy Kremik:

 

vdzlh0.jpg

 

359zbiw.jpg

 

2a5zm75.jpg

 

i czarny, różnooki Węgielek:

 

fkuu80.jpg

 

157ejye.jpg

 

Wciąż jest szansa, że na dniach dojedzie trzeci brat, dlatego Kremik i Węgielek pilnie poszukują nowego opiekuna, stałego lub tymczasowego do czasu właściwej adopcji. Jak zawsze chętnie pomogę w transporcie w granicach komunikacji miejskiej kzkgop.

Edytowane przez narcyzia
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałam informację, że udało się złapać trzeciego brata i dołączy do nas prawdopodobnie jutro, dlatego każdy DT będzie na wagę złota.


Śliczne mordki Kremik cudny w moim typie :) ale na razie mamy klatkę  tylko 60cm 

Myślę, że 60 cm byłoby ok jako tymczasowe lokum, dlatego zachęcam do adopcji :) Trzeci maluch to prawdopodobnie Kremik 2 :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak by to było z transportem bo ja z Częstochowy .

Wydaje mi się, że jakieś pociągi na pewno jeżdżą stamtąd w moją stronę - Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin? - więc mogłabym podrzucić chomiczka na któryś z tych dworców :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kremikowe rodzeństwo, teraz już Jaskier i Ciri otrzymali Dzielnicowy wątek, tam będzie dostępna dalsza część ich historii ;)
Zapraszamy!

http://forum.e-chomik.pl/topic/15378-jaskier-i-shani-szukaj%C4%85-domu/

Edytowane przez Akalene
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Późnym popołudniem dojechała do mnie druga niespodziewajka-uciekinierka, bliźniaczka Węgielka, która prawdopodobnie przez 3 tygodnie niepostrzeżenie hasała po sklepie. Wszyscy w sklepie już dawno o niej zapomnieli, aż do dziś, kiedy to została odkryta w jednym z wystawionych na sprzedaż transporterów dla kota :P

 

2mhfo5h.jpg

 

4sfkhy.jpg

 

2mquhl0.jpg

 

Wbrew zapowiedzi, że to największa dzikuska, w rzeczywistości można ją nawet wziąć w dłonie, jeśli tylko zrobi się to z największą ostrożnością i moim zdaniem Kremik II zwana Ciri była bardziej strachliwa. Śliczna niespodzianka, podobnie jak Węgielek połyskująca jakby domieszką satyny - jednak mam nadzieję to już ostatnia ;) Po oswojeniu już niebawem będzie do adopcji :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...