Skocz do zawartości
Enaika

Kaszmir Zbójnickie Chomiczki

Rekomendowane odpowiedzi

Kaszmir: Przejmuję ten temat, Duża zapomina pokazywać moje fryzurowe stylizacje. Ostatnio przyciąłem końcówki i nikt nie widział moich selfies. 

15940860_319363971791384_309600356662681

A tu mój nowy poduszkowy kolega:

15871607_319364178458030_592504126221839

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczny :) Jest bardzo podobny do Tatusia  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecudowny maluszek, aż mam ochotę łapać za kredki, chociaż nie rysowałam sto lat :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaszmir chętnie stanie się modelem do rysunku w takim razie :D 

@Edith On nawet wstaje późno jak jego tatuś. Wiesz, o urodę trzeba dbać i podstawą tego procesu jest długi sen i nocne biegi w ramach aktywności fizycznej. W końcu dobra fryzura musi być na dobrym ciałku ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ciotka ma to samo....widać późne wstawanie jest rodzinne.

U niego widzę te jasniejsze, puchate futro wyrasta po całosci. Leo ma tylko przy kuperku taką firankę i na wysokości nerek. Co przypomina trochę skrzydła :P

Pewnie długo myje się. Jaką masz ściółkę? Nie czepia się do futerka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochana mordka. Edith, nie bój nic, Twój malec to jeszcze dzieciak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ciotka ma to samo....widać późne wstawanie jest rodzinne.

U niego widzę te jasniejsze, puchate futro wyrasta po całosci. Leo ma tylko przy kuperku taką firankę i na wysokości nerek. Co przypomina trochę skrzydła :P

Pewnie długo myje się. Jaką masz ściółkę? Nie czepia się do futerka?

@Edith Kaszmirek baaardzo długo się myje i czesze aż osiąga efekt puszka. Wtedy każdy włosek jest puchaty i nie ma tych 'strąków'. Ma ściółkę konopną Chambiose i na samym spodzie trociny bukowe. Nic mu się nie czepia futerka. Podcięłam mu włoski bo jak się mył to te długie włosy z zza uszu czepiały mu się między paluszki i musiał je uwalniać więc uznałam, że mu trochę pomogę i ulepszę fryza. Tutaj zdjęcie z profilu, lepiej widać gdzie jasny puch zaczyna wyrastać. 

15873097_319643028430145_483541746660275

Leo nie martw się, Ty też niedługo dostaniesz męskiego futerka jak wujek Kaszmir. 

15941200_319643108430137_399204953386024

Edytowane przez Enaika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, tu Kaszmir. Tydzień temu zafundowałem sobie usługi fryzjerskie, co o tym sądzicie? Do pyszczka mi z nową fryzurą? 

16388219_333485660379215_696480024343728

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha no to Duża zaszalała :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie uczyłaś się zawodu? ;) Fryz jak się patrzy, ale model też niczego sobie. Dzikość serca i futra, boski ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W domu :D Zastanawiam się również, czy może nie nabyć doświadczenia i założyć salonu piękności dla długowłosych chomików? ha ha Kaszmir będzie promował. 

16422858_333485060379275_824912822122249

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nożyczkami ? Kaszmir nie szuka futra do czesania ?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nożyczkami, jest bardzo grzeczny, siedzi i czeka aż skończę. Oczywiście mama go trzyma. Łatwiej mu się teraz myje jak ma firaneczkę tylko na dupce, Kaszmir ma tak długie futro, że mu się czepia paluszków przy myciu i musi łapkami machać by je uwolnić. A po przycięciu sprawnie mu mycie idzie, nie krócej ale sprawniej jak się nic w łapki nie plącze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorzej jak odrośnie dwa razy większe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorzej jak odrośnie dwa razy większe :D

Jakoś sobie z tym będziemy musieli poradzić, to już drugie przycinanie, bardzo szybko odrasta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedny, zima a tu płaszczyk zabrali. To co Enaika? Robimy współpracę? Ja przycinam świnie, Ty chomiki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaszmir nie płacze za płaszczykiem, już mu prawie odrosło. Poza tym tak dobrze jada, że nie potrzebuje ogrzewania od zewnątrz :D Nawet mama już z nim wczoraj rozmawiała, że chyba w weekend zrobimy małe podcinanie.

Salon fryzjerski dla długowłosych świnek i chomików? Bardzo chętnie :D

Muszę się jedynie pożalić, że moja mama sobie przychodzi i zabiera Kaszmira na babsko-chomicze wieczory codziennie. Jak chcę z nim spędzić czas to muszę do nich iść. Jakby tego było mało, Kaszmirowi się bardzo z moją mamą podoba. Siedzą sobie razem, oglądają koreańskie dramy i jedzą. Poza tym mały jest zagadywany i miziany. Podoba mu się nawet jak mama go bierze pod ramiączka, mizia mu brzuszek i mówi mu jaki jest mały a ten ma ogromne oczki i spokojnie się daje molestować nic nie protestując nawet. Chyba nagram na co on sobie pozwala. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koreańskie dramy? A co to za seriale? A Kaszmira nagraj, chętnie zobaczę tego pieska, hmm, chomika salonowego ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze służę drugim chomikiem, żeby było po równo. To mówisz, że młody uczy się języków? Dobrze, nigdy nie wiadomo kiedy się takie umiejętności przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaszmir podczas wieczoru dramowego z moją mamą.

17192582_350389455355502_244426803050779

Koreańskie dramy? A co to za seriale? A Kaszmira nagraj, chętnie zobaczę tego pieska, hmm, chomika salonowego ;).

Odcinkowe seriale koreańskie, różne gatunki, co wyboru do koloru.W Polsce puszczano Łowców niewolników. 

Nagranie będzie niedługo :D

Zawsze służę drugim chomikiem, żeby było po równo. To mówisz, że młody uczy się języków? Dobrze, nigdy nie wiadomo kiedy się takie umiejętności przydadzą.

Muszę to poważnie przemyśleć. Kaszmirek lubi koreański język,często siada i nasłuchuje. Zwłaszcza, jak mówią z emocjami, to siada prościutko i patrzy w stronę ekranu ;) zabawnie to wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaaferowany, musiało go wciągnąć. Myśl, myślenie ma przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak grzecznie siedzi i ogląda hihi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi