Skocz do zawartości
sophisticated

Panna Migotka

Rekomendowane odpowiedzi

migotka_012.png

Nie możemy regularnie ze sobą pracować, bo jak wychodzi z bunkra, jak ja już śpię, ale kiedy tylko mam czas to sobie gadamy (ja prowadzę monolog, ona słucha). ^_^ Na razie bierzemy się na ręce głównie w starym swetrze, ale próbujemy cały czas bez swetra. Moja kobra zamilkła, teraz czekam aż przestanie gryźć (od jakiegoś czasu memle w zębach tylko wspomniany sweter, więc nastawiam się optymistycznie. :) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Omg, co to za chomik? :P
Motyw ze swetrem całkiem dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Omg, co to za chomik? :P

Motyw ze swetrem całkiem dobry :)

A nie wiem, przyjechało takie z Poznania i zostało. :P

Migotkuś przypakowała :D.

Jak ona tyle na raz pakuje, to już wiem dlaczego miska tak szybko robi się pusta. ^_^

migotka_013.png

migotka_014.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha ;) jak zawsze- moja wina, tak? ;)

Piękne zdjęcia... i modelka tez piękna, chociaż zorro look mi bardziej skradł serce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wielki sentyment do zwykłych, szarych dżungarków. Migotko, nie przejmuj się babkami z forum i pakuj w poliki, ile się da. Jesteś piękna! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miga wychodzi generalnie, jak już się zbieram do spania, potem widzę tylko, że miska pusta - znaczy, że przez noc była aktywna. No i jak już się widzimy to wolę ją pomiziać, niż bombardować zdjęciami. Robimy postępy, już się trzymamy na rękach tak na spokojnie - chociaż procesu brania na ręce nadal nie lubimy i się boimy, ale jak już się uda to jest tak przyjemnie. :) Generalnie do przodu. ^_^

Ale racja, dawno zdjęć nie było. Mam kiepski okres teraz, ale jak znajdę chwilę i złapię potwora, to na pewno trochę popstrykam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty to dostajesz bonusowo specjalne krótkie filmiki i rozmazane faile zdjęciowe, jak już ją złapię komórką. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, trochę odświeżam, choć nie jakoś ambitnie. 

Człowiek myśli, że ma tyyyyyyyle zdjęć, a potem (jak już znajdzie czas), to się okazuje, że nie ma co dodawać. 

Także tym razem jeszcze skromniej, niż zwykle ^_^

(Ktoś Migę pamięta? :wub:  )

migus%20004.PNG

Instagramowe:

15251620_1876266685936735_26203530404141

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Połyka w całości. :P

Tak szczerze, to zależy. Czasami ma zrywy z gryzieniem - możliwe, że przy okazji rujki, taka moja teoria. Generalnie jest już spokojnie, ewentualnie czasem złapie zębami, jak już ma dość trzymania na rękach - bo to taki chomik z tych "niemiziastych". Raczej woli biegać po łóżku, dywanie, moich nogach, zamiast dawać się głaskać. :)

Ale postępy robimy nadal, do tej pory jeszcze uciekała od ręki, teraz już coraz mniej; dzisiaj nawet chętnie weszła, więc stale do przodu. 

A kilka minut temu na szybko było tak: 

miiiig.PNG

:wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój PŻ patrzy na zdjęcie i mówi: "o jaka piękna! Idealna dla Atropina". ;)

Wygląda przekochanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miga! <3 Jak miło Ją widzieć! Jeszcze raz - przeogromnie ciesze się z postępów! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi