Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka kulturka: szama z talerza, sik w porcelanę... 

Ishka, pokażesz khem khem ten no, brzuszek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka kulturka: szama z talerza, sik w porcelanę... 

Ishka, pokażesz khem khem ten no, brzuszek?

No proste :D porcelana porcelaną ale kołowrotek obsikany na potęgę :)

a co do ekhm brzuszka to tylko jeśli dowiem się jak wstawiać spoilery ;)

Śliczna :)

Pokaż całe akwarium:)

14231961_10154060878384527_8195041222745

Edith, tak to wygląda :) Z przodu zdjęcia nie wychodzą, bo kraty wszystko zasłaniają więc to wszystko na co mnie stać :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie urządzone :) Jak sprawuje się kołowrotek? Mam takie dwa ale póki co wstawiam tylko na wybieg.

Edytowane przez Edith

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie urządzone :) Jak sprawuje się kołowrotek? Mam takie dwa ale póki co wstawiam tylko na wybieg.

Kołowrotek dobrze, szeroka bieżnia także więcej można obsikać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczna kulka:) ale ma czarną głowkę jak węgielek. :) Moja Ruby ma inny odcień czarnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kulistość przepiękna  :wub:

Dziękuję Enaika!  :wub:

Śliczna kulka:) ale ma czarną głowkę jak węgielek. :) Moja Ruby ma inny odcień czarnego.

Jest z niej takie bobo  :wub: kocham ją niemożliwie bardzo! mogłabym zacałować :D

Twoja Ruby ma tam jakieś brązy prawda? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Moja jest tricolorem. Ale początkowo miala bardzo malo brązow.

Ishka to jeszcze dzieciak :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ishka przeszła okres buntu i rozrabiactwa, nabrała masy i porzciła dawne nawyki koncertowania na logsach czy próby podkopów. Teraz jest chomiczką bardzo spokojną, lubi na ręce a jak rąk nie ma to lubi przesiadywać w swoim kokonie (czyt. gnieździe). Na kółku również pobiega ale mniej zapalczywie niż na początku, za to jedno można o niej powiedzieć - apetyt nieokiełznany! Czyści miski z karmą do zera, nie wybrzydza i zabiera najbardziej pospolite ziarenka, zioła i cokolwiek tam się znajduje zostawiając połyskujące dno (gdyby było zjadliwe to też by się w poliki upchało). Ostatnie ważenie wykazało 170 g. i widać, że kształty są okrąglutkie więc wygląda na to, że misia szykuje się na srogą zimę :) mój mąż zaprponował by imię Ishka lekko zmodyfikować i według niego bardziej pasuje Głodzishka czyli chodzący mały głód :) Ishka się nie pogniewała za to podśmiechiwanie i wymiotła wszystko z misek ale imienia zmienić sobie nie pozwoli :)

14671305_10154141882584527_775148862037314650571_10154141882759527_1213348279787

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię kiedy chomik ma zdrowy apetyt i dba o ciałko  :wub:  Już obserwując temat o wadze chomików miałam kiedyś napisać, że mała pięknie nabiera masę bo co wpis to większa wartość na wadze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo rozsądny chomik, nie ma to jak robić tygodniowe zakupy... Codziennie ;).

hahaha dokładnie :D trzeba chyba po prostu zamknąć sklep :P

Lubię kiedy chomik ma zdrowy apetyt i dba o ciałko  :wub:  Już obserwując temat o wadze chomików miałam kiedyś napisać, że mała pięknie nabiera masę bo co wpis to większa wartość na wadze.

No tak, bo jeszcze rosła ale teraz to już tylko według zasady - najpierw masa, potem masa :D

Widać dorasta i zmienia priorytety w życiu ;)

Szybko poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma to jak: wstajesz rano, zagladasz do akwarium a tam puste miski :) Cudownie.

Ja zawsze gdy zobaczę, ze cos pozostawily to zaczynam marudzić: " matka daje zdrowe jedzenie a wy gardzicie ".

:D

Ale chyba coś w tym jest, ze chomik na zimę robi większe zapasy. Odkad zrobilo się chłodno Ruby ma bardzo duży apetyt. Każdej nocy chodzi z napchanymi polikami do granic możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale chyba coś w tym jest, ze chomik na zimę robi większe zapasy. Odkad zrobilo się chłodno Ruby ma bardzo duży apetyt. Każdej nocy chodzi z napchanymi polikami do granic możliwości.

Zdecydowanie :D wcześniej nigdy się nie zdarzało, żeby miska z suchą karmą była wymieciona do zera (świeże to owszem zawsze znika ale suche było przebierane).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ishka znowu rozrabia, teraz jest fanką wspinaczek i gyzienia krat czyli mistrzynią przerywania naszego snu... 

jest uroczą chomiczką, łakomczuchem i moją największą pociechą  :wub:

Siłowanie się z ciastkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no jak tak zawiesiłaś to jak biedna ma się nie siłować :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gryźć gryźć a nie zabierać w całości :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.