Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest plastrem na ranę po stracie Sampla... ta rana wcale nie zdaje się goić...

Pojawiła się u mnie z innych pobudek... sama jeszcze nie wiem dlaczego zdecydowałam się na kolejnego chomika ale jak wiadomo, słuszności takiej decyzji nie podaje się w wątpliwość ;)

Ishka (Uisce) - w j. irlandzkim - Woda

Bywa spokojna i cicha, może być wzburzona i gniewna ale prawda jest jedna... bez niej nie ma życia!

Nie wiem jeszcze jaka będzie moja Ishka... jest jeszcze chomiczym dzieckiem i dopiero czas pokaże kim stanie się ta 6 tygodniowa chomicza dziewczynka :) Jedno jest pewne, Ishka jest moją pierwszą w życiu samiczką i tutaj zaczyna się nowy rozdział a o wszystkim zadecydował los.

Nie planowałam posiadania kolejnego chomika jednak otrzymałam telefon od dziewczyny, która na własny koszt prowadzi w Irlandii niewielką fundację dla małych zwierząt. Zostawiłam jej kiedyś swoje namiary ale nigdy nie miała chomików syryjskich w potrzebie (raz pojawił się samiec syryjski ale zdecydowała się zatrzymać go u siebie). Tym razem jednak szukała pomocy, bo przywieziono jej 8 maluchów, które potrzebowały domu. Zaczęłam wszystko szybko organizować i w zeszłą sobotę, 9 lipca, pojechałam do niej odebrać jednego malucha... do domu przyjechała ze mną właśnie Ishka :) (o dziwo, dziewczynka!)

Znamy sie dopiero tydzień a moja mała dziewczynka jest bardzo cichutka, spokojna i grzeczna... na rękach bardzo dobrze się sprawuje, ładnie się bawi i sporadycznie wpada w panikę... wlaściwie tylko kiedy zorientuje się, że coś za gładko to idzie a dziewczynkom nie wypada tak szybko nawiązywać głębszych znajomości i trzeba się trzymać na dystans (a przynajmniej sprawiać takie pozory :P )

Przywitajcie mojego małego zombiaczka... 

13723915_10153911892824527_6490643438952

Edytowane przez Miryal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękna:) Felka i Pysiek pozdrawiają;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cmok! :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczna :) Ciekawe ma imię, oryginalne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojoj jaka piękna :)

Ruby i Jagódka pozdrawiają :)

Niech zdrowo rośnie !

Ps. Mimo, że minęło trochę czasu ale my nadal wspominamy Bąbelka i Toffiee. Nawet wczoraj z Tż o nich rozmawialiśmy. A mnie nachodzą dni kiedy mam ochotę ich przytulić....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem to Edith i ja też wspominam... codziennie. Nadal jest we mnie ogromny żal i smutek ale to ani Milionowi ani Sampelkowi życia nie wróci :(

Pozostało cieszyć się z tego co mamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno Ishka przyniesie Ci wiele radości.

Może to głupie ale gdy otworzymy sie całym sercem na kolejnego chomika to on da nam to co najlepsze. Widzę to po moich dziewczynach, zmieniły się bardzo i tylko mnie nasłuchują. Ja wierzę, że zwierzeta instynktownie wyczuwają naszą miłość do nich. Nieważne czy chomik, pies czy mysz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy maleńką :) Niech się zdrowo chowa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że jest u Ciebie kolejny uroczy chomik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za miłe słowa  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie to to fajne. Witaj na forum słoneczko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kukam z kółka... dobry wieczór!

13659087_10153920119839527_1351966380932

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pamiętam o Sampelku i o Bąbelku, Fidze i paru jeszcze innych tutejszych chomikach i oczywiście o Muzungu:( 

Ishka jest piękna! Na pewno przyniesie ci wiele radości jako godna następczyni Sampla i Miliona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć śliczna! :) :wub:

Niech się zdrowo chowa ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękna i eteryczna, czego żądać więcej ;).

żeby przestała sikać po wszystkim :D sika w domku, w kołowrotku, na mnie i zapewne jeszcze w paru innych miejscach!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorąco jest, chce cię i się ;) schłodzić, Duża, ogarnij się, doprawdy(ę)!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.